Anna Dereszowska urodziła
fot. Instagram

Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko! Maleństwo wita świat ciekawą minką i gestem

Anna Dereszowska powitała na świecie trzecie dziecko. Aktorka podzieliła się swoim szczęściem z fanami w mediach społecznościowych. Zdjęcie najmłodszej pociechy opatrzyła opisem "Witaj Świecie". Na fotografii nie widać całej twarzy dziecka, ale widać, jak pokazuje język i... środkowy palec.
Magdalena Drab
Anna Dereszowska urodziła
fot. Instagram
Anna Dereszowska została właśnie potrójną mamą. Aktorka urodziła trzecie dziecko i od razu podzieliła się radosną nowiną z fanami. Czy do starszych dzieci gwiazdy dołączyła siostra, czy brat?

Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko

Aktorka poinformowała o narodzinach dziecka. Maluszek jest zdrowy i czuje się dobrze, podobnie jak jego mama. Do tej Anna Dereszowska nie informowała, jakiej płci jest maleństwo. Teraz jednak potwierdziła, że urodziła chłopca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sił!
 

Anna Dereszowska wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, wychowuje już 13-letnią Lenę ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz 6-letniego Maksymiliana. W trzeciej ciąży aktorkę rozpierała energia, dlatego nie zrezygnowała z pracy. Mocno skupiła się też na tym, by przygotować starsze dzieci na pojawienie się nowego członka rodziny.

„To jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka. (...) Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni. To moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją” – podkreślała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy