Jak Anna Guzik, gwiazda "Na Wspólnej", daje sobie radę z trzema córeczkami? [WIDEO]

Anna Guzik, znana szerszej publiczności jako serialowa Żaneta z "Na Wspólnej", jest prywatnie mamą bliźniaczek, Basi i Niny, które urodziły się w marcu 2016 roku oraz 9-miesięcznej Bogny. Jak udaje jej się łączyć pracę i obowiązki macierzyńskie? Czy zabiera dzieci na plan zdjęciowy?
Anna Guzik (41 l.), znana jako Żaneta z serialu "Na Wspólnej", jest prywatnie mamą 2-latek Basi i Ninki oraz 9-miesięcznej Bogny. Aktorka bierze też udział w najnowszej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym uczestnicy wcielają się w role znanych gwiazd muzyki i sami wykonują ich piosenki.

Przy tej okazji udało się podpytać Annę Guzik o to, czy na planie produkcji udaje jej się odpocząć od dzieci, czy zabiera ze sobą dziewczynki do pracy oraz czy widziały już mamę w takich nietypowych wcielaniach i charakteryzacji. Okazuje się, że na to jest jeszcze odrobinkę za wcześnie, choć dzieci z pewnością już niebawem z chęcią pójdą z mamą do pracy. Zachwycą się kabelkami i światełkami, których tam nie brakuje, a potem... już dostaną zakaz wstępu - żartuje aktorka.
 

Gdy mama jest w pracy dziewczynki najczęściej zostają z babciami i tatą, Wojciechem Tylką, więc Anna Guzik ma do nich pełne zaufanie i nie musi co chwilę wydzwaniać, by kontrolować co się dzieje w domu. Wiadomo, że ma ochotę odpocząć trochę od życia z dziećmi, ale gdy tylko znajdzie się w pracy, już tęskni za rodziną. 

Na swoim facebookowym profilu aktorka dość rzadko odsłania swoją prywatność i rodzinne pielesze, ale ten post z bliźniaczkami jest wyjątkowo zabawny. Anna Guzik podpisała zdjęcie Basi i Ninki rysujących po tablicy kredami: "Jeśli o 5.00 nad ranem otrzymacie ode mnie sms-a o treści " śśśśwwwww..jutgbo" nie musicie odpisywać...". Która z mam tego nie zna? W jednym z pierwszych wywiadów po urodzeniu bliźniaczek aktorka powiedziała, że szczęście nie ma nic wspólnego z wypoczynkiem. Zgadzacie się z tym, kochane zmęczone mamy? :)
 

Jak Wam się podoba Anna Guzik w takich nowoczesnych stylizacjach? Trzeba przyznać, że macierzyństwo jej służy, choć sama twierdzi, że to głównie zasługa... makijażystów. Będziecie jej kibicować w nowym programie?

Zobacz też: Źródło: party.pl, facebook.com/Anna-Guzik
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy