Anna Gzyra w zaawansowanej ciąży na urodzinach Smyka
fot. ONS.pl

Gwiazda "M jak miłość" pokazała ciążowy brzuszek na chwilę przed porodem

Aktorka nie zwalnia tempa, choć rozwiązanie tuż, tuż
Milena Oszczepalińska
Anna Gzyra w zaawansowanej ciąży na urodzinach Smyka
fot. ONS.pl
Anna Gzyra, aktorka znana przede wszystkim z roli Sylwii w serialu „M jak miłość”, we wrześniu potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wraz z mężem Jakubem Augustynowiczem ma już 6-letnią córkę Helenę. Dziewczynka już za chwilę przestanie być jedynaczką – aktorka pokazała właśnie mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek. Wygląda na to, że od porodu dzielą ją już tylko dni.

Anna Gzyra w zaawansowanej ciąży na 40. urodzinach Smyka

Aktorka wcale nie zamierza zwalniać tempa aż do ostatnich dni przed porodem. W doskonałej formie pojawiła się na imprezie sklepu Smyk, który świętował swoje 40 urodziny. Założyła na tę okazję mocno opinającą sukienkę w kolorze pudrowego różu, celowo podkreślając swój błogosławiony stan. Brzuszek jest już naprawdę duży! Choć aktorka nie zwierzyła się, w którym tygodniu ciąży jest aktualnie, widać wyraźnie, że do rozwiązania zostało jej już naprawdę niewiele czasu. Ciekawe, czy spodziewa się syna, czy drugiej córki. Niestety Anna nie chce zdradzać żadnych szczegółów na temat dziecka. Pozostaje nam jedynie podziwiać jej piękny, okrągły brzuszek i życzyć szczęśliwego rozwiązania.

A tak aktorka prezentuje się z dumą w zaawansowanej ciąży. Ładnie?


Widziałaś już nasze konkursy? Sprawdź, jakie świetne nagrody możesz wygrać dla siebie lub dla dziecka!

Niedawno dowiedzieliśmy się też, że inny aktor „M jak miłość” - Krystian Wieczorek, także będzie miał dziecko. Choć para planowała powiększenie rodziny już wcześniej, poważna choroba żony aktora to uniemożliwiała. Na szczęście jednak jest już zdrowa i aktor poinformował z radością media, że będzie ojcem. Baby boom w polskim show-biznesie trwa!  

Zobacz też: Weronika Rosati spaceruje nocą po Los Angeles. Poród już blisko
Redakcja poleca: Wielkość i kształt brzucha w ciąży - film
Czy brzuch w ciąży może być za mały albo za duży? Od czego zależy i o czym świadczy kształt ciążowego brzucha?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy