Lewandowscy
fot. ONS

Szlachetny gest Lewandowskich. Taki prezent urodzinowy cieszy podwójnie!

Anna i Robert Lewandowscy już nie pierwszy raz pokazali, że mają wielkie serce. Można ich nie lubić, ale trzeba przyznać, że bardzo chętnie angażują się w akcje charytatywne i pomagają tym najbardziej potrzebującym.
Olga Juszczyk
Lewandowscy
fot. ONS

Tym razem małżeństwo sportowców wykorzystało swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze na szczytny cel. Jubilaci poprosili swoich gości o nieprzynoszenie prezentów, a o wpłacanie dowolnych kwot na Centrum Zdrowia Dziecka. Była to zamknięta uroczystość dla przyjaciół, znajomych i rodziny pary. Wśród nich pojawiły się znane postaci ze świata mediów i sportu, a wśród nich m.in. Kuba Wojewódzki, Sławomir Peszko, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży czy Paulina Krupińska. 

Ogromny datek na remont kliniki

Urodzinowa zbiórka pieniędzy to nie pierwszy raz, kiedy Lewandowscy postanowili wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka. W zeszłym roku sportowcy przekazali 500 tys. złotych na remont zalanego Oddziału Rehabilitacji. Dzięki tym pieniądzom zostały wyremontowane sale chorych, wymienione sufity na kasetonowe, ściany zostały zabezpieczone okładziną Tarket Protect Wall, wymieniono grzejniki, oraz zwiększono ilość łazianek i przeprowadzono gruntowny remont już istniejących.
 

[content:0_25720,0_25289,2_1313,0_24785:CMNews]
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Goście nie zawiedli – CZD otrzymało wielkie wsparcie finansowe!

Anna i Robert Lewandowscy wykorzystali bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut. Poprosili gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 złotych i 5000 euro. Kolejne środki nadal wpływają. Dziękujemy!" -  możemy przeczytać na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.
 

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na potrzeby Kliniki Neurochirurgii

Tym razem pomoc otrzyma Klinika Neurochirurgii, w której leczonych jest ponad 1500 chorych dzieci rocznie, wykonywanych jest ok. 660 operacji, m.in. nowotwory mózgu i kanału kręgowego, wodogłowie, przedwczesne zarośnięcie szwów czaszkowych, padaczka lekooporna – wylicza Katarzyna Gardzińska. O wyborze Kliniki zadecydowali sami Lewandowscy.

źródło: facebook.com/CentrumZdrowiaDziecka, radiozet.pl

Zobacz także:

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy