Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Co Ania Lewandowska myśli o karmieniu Klary piersią?

Trenerka po raz kolejny zdradziła szczegóły ze swojego macierzyństwa.
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Karmiłyście lub karmicie swoje dzieci piersią? A jeśli tak, to robiłyście to z ochotą, czy raczej z poczucia obowiązku, bo wiedziałyście, że jest to zdrowe dla waszych dzieci? Wiele mam karmi piersią dzieci, ale z czasem staje się to dla nich coraz bardziej uciążliwe. Są jednak i takie, które uwielbiają to robić i świadomie, z własnej woli wybierają długie karmienie własnym mlekiem. Do takich właśnie mam należy Ania Lewandowska. Jesteście ciekawi, co myśli o karmieniu piersią? Przeczytajcie!

Ania Lewandowska zdradziła, czy lubi karmić piersią

Żona Roberta Lewandowskiego to wprost mama idealna. Jakiś czas temu wpisem na instagramie udowadniała, że sama opiekuje się Klarą, pisząc: „Dzisiaj rano… Włosy umyte, lok zakręcony, wyskoczyłam z dresów, umówiona na kawę, zabieram córkę, gotowa do wyjścia i... córka zadecydowała o drzemce ... takiej nieplanowanej. No więc zostajemy w domu”.

Czy rzeczywiście Ania nie korzysta z pomocy żadnej niani, tego nie wiemy, ale z pewnością jak najwięcej czasu spędza z córką. Nawet gdy Klara była malutka, Ania zabierała ją ze sobą na salę treningową. Trenerka karmi też córkę piersią i jak widać znalazła sposób, by jednocześnie dawać dziewczynce jak najwięcej siebie i realizować się zawodowo. Najważniejsze w tym wszystkim jest pewnie odpowiednie nastawienie. Ani tak łatwo udaje się godzić wszystko, bo ma pozytywne podejście. Czy karmienie piersią ją męczy? Absolutnie nie! Zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów: „Lubię karmić piersią, mieć poczucie, że jestem komuś potrzebna w tak wyjątkowy sposób”. Dodała też, że odkąd ma córkę, poznała smak prawdziwej, bezwarunkowej, matczynej miłości. Taka miłość naprawdę uskrzydla i daje niesamowite szczęście. Zresztą, sami zobaczcie:


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy