Anna Lewandowska na treningu z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba/kolaż mamotoja.pl

Anna Lewandowska opublikowała film z treningu z Klarą w Nowy Rok. Trzylatka zachwyciła fanów

Klara już od jakiegoś czasu towarzyszy mamie podczas codziennych treningów i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń wychodzi jej coraz lepiej. Zdaniem wielu internautów dziewczynka ma lepszą kondycję niż oni.
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska na treningu z Klarą
fot. Instagram/annalewandowskahpba/kolaż mamotoja.pl
Dla wielu z nas 1 stycznia należy do najbardziej leniwych dni w roku. Po sylwestrowej zabawie raczej wolimy odpoczywać na kanapie, a nie wskakiwać w strój sportowy i zabierać się za trening. W domu Lewandowskich nie mam mowy o takim marnowaniu czasu. Nowy Rok zaczynają aktywnie. Ania tym razem postanowiła, że na salę treningową zabierze też 3,5-letnią Klarę. Pochwaliła się też, jak dziewczynka rewelacyjnie radziła sobie z ćwiczeniami. Fanki żartowały nawet, że trenerce bardzo szybko rośnie konkurencja i że jest ona nawet lepszą motywatorką niż Ania.

Anna Lewandowska nagrała filmik z treningu z Klarą

Na krótkim wideo opublikowanym przez Anię Lewandowską widzimy, jak obie z Klarą ćwiczą na sali przed dużym lustrem. Co ciekawe, trzylatka prawie nie odstaje od mamy i nie widać, żeby była specjalnie zmęczona. Dumna Ania na koniec treningu dała córce buziaka i biła jej brawo. Pochwaliła się też na swoim profilu na Instagramie fragmentem treningu, pod którym napisała: „01.01.2021. Tradycyjnie pierwszy trening w nowym roku zrobiony, tym razem z moją Klarcią”.

Fani: „Jesteście niemożliwe”

Obserwatorzy Ani Lewandowskiej byli zachwyceni filmikiem, umiejętnościami Klary i pisali, że to najlepszy sposób na zmotywowanie ich do aktywności. Was też córka popularnej pary zachęca do ćwiczeń jeszcze bardziej niż jej rodzice? Zaczęliście 2021 rok na sportowo, czy na razie odpoczywacie po sylwestrowych szaleństwach?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
 
Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy