Anna Lewandowska promuje wózki dla dzieci
fot. screen Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska promuje sportowe wózki dla dzieci

Anna Lewandowska nie jest tylko żoną swojego męża. Ciągle pracuje nad własną karierą i nawiązuje współprace z różnymi markami. Jest nie tylko sportsmenką i trenerką, ale i mamą, więc współpraca z marką produkującą wózki dziecięce idealnie wpisuje się w jej wizerunek.
Ewa Janczak-Cwil
Anna Lewandowska promuje wózki dla dzieci
fot. screen Instagram/Anna Lewandowska
W ostatni czwartek Anna Lewandowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie o ważnym w jej życiu wydarzeniu – została międzynarodową ambasadorką wózków dziecięcych Cybex. To znana i lubiana przez Polki marka. Trenerka w komunikacie pisze, że z Cybex łączy ją pasja do sportu i miłość do dzieci. Sama przez lata używała wózków tej marki i wie, że można jej zaufać.

Dwa modele „by Anna Lewandowska”

Komunikat o współpracy to zwieńczenie 1,5 roku pracy – tyle trwało wspólne projektowanie i przygotowanie do produkcji dwóch modeli wózków: Avi i Zeno by Anna Lewandowska. To sportowe spacerówki, które mają zapewniać komfort i bezpieczeństwo dziecku, a jego mamie lub tacie ułatwiać prowadzenie aktywnego stylu życia.
 

„Mam nadzieję, że wózki CYBEX x Anna Lewandowska nie tylko ułatwią rodzicom realizowanie własnych pasji, ale też zaszczepią miłość do aktywności fizycznej u obserwujących ich maluchów” – napisała Anna Lewandowska.

Wózki ze sportowym zacięciem

Wózki będą opatrzone różnymi symbolami w postaci naszywek, więc rodzice mogą wybrać wózek z akcentami, które najbardziej im pasują. Wybór ma być szeroki – od motylków, które są symbolem piękna, delikatności i metamorfozy po symbole związane z piłką nożną. Czyżby to ukłon Ani w stronę męża?

Modele wózków promowane przez Annę Lewandowską nadają się do spacerów, biegania, jazdy na rowerze. Są przy tym funkcjonalne i eleganckie.

Ile kosztują wózki projektowane przez Annę Lewandowską?

Na stronie internetowej oficjalnego sklepu marki model Zeno kosztuje ciut ponad 4 tysiące złotych (stelaż: 2389 zł, a siedzisko firmowane przez Anię Lewandowską – 1629 zł). Do niego można dokupić akcesoria umożliwiające podczepienie wózka do roweru (nie trzeba kupować przyczepki rowerowej) oraz specjalną uprząż, która umożliwia bieganie bez konieczności trzymania rąk na poręczy spacerówki.

Tańszy model Avi to koszt 2768 zł (1789 zł z ramę i 979 zł za siedzisko). Do niego można dokupić moskitierę oraz osłonę przeciwdeszczową. Jak zapewnia Ania Lewandowska, te wózki umożliwiają też ćwiczenia po porodzie w domu.
 

Przeczytaj także:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy