Anna Lewandowska spodziewa się trzeciego dziecka
fot. instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!

Anna Lewandowska niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Teraz jednak trenerka znowu wrzuciła do sieci zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Czy to świadczy o tym, że żona Roberta jest w trzeciej ciąży? 
Joanna  Biegaj
Anna Lewandowska spodziewa się trzeciego dziecka
fot. instagram/annalewandowskahpba
Na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się jej zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Patrząc na nie - nie mamy wątpliwości, że przedstawia ono trenerkę... w ciąży! Fani od razu rzucili się do gratulowania, nie kryli też zdziwienia. Po chwili jednak zachwyt opadł, wystarczyło przeczytać opis - to jedynie wspomnienia. W opisie młoda mama wytłumaczyła, że wcale nie zostanie mamą po raz trzeci.

Zaokrąglony brzuszek

Na Instagramie Anny zawrzało po tym, jak trenerka wstawiła tam zdjęcie, które sugeruje, że znowu zostanie mamą. Zanim jednak posypały się gratulacje - Ania wyjawiła, że jest to zdjęcie z jej poprzedniej ciąży. Na Instagramie możemy przeczytać wpis Ani: „Lubię wracać do tego etapu mojego życia. To był świadomie spędzony czas”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇺🇲 Lubię wracać do tego etapu mojego życia🤰❤️To był świadomie spędzony czas. Tym samym, zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przypominam, że w mojej aplikacji @Diet_Training_by_Ann z̲n̲a̲j̲d̲z̲i̲e̲c̲i̲e̲ ̲t̲r̲e̲n̲i̲n̲g̲i̲ ̲n̲a̲ ̲k̲a̲ż̲d̲y̲ ̲t̲r̲y̲m̲e̲s̲t̲r̲ ̲c̲i̲ą̲ż̲y̲ ➜ 𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 to bezpieczny trening, delikatny, wręcz rozluźniający ➜ 𝗜𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także te, opierające się na prawidłowym oddychaniu. ➜ 𝗜𝗜𝗜 𝘁𝗿𝘆𝗺𝗲𝘀𝘁𝗿 👉 ćwiczenia relaksacyjne, poprawiające krążenie oraz niwelujące bóle kręgosłupa. ✅ Świadomość swojego ciała, z całą pewnością przełoży się na bezproblemowe dochodzenie do siebie. Macie na to moją gwarancję👩‍👧‍👧 _______ I like to go back to this stage of my life🤰❤️ It was a great time, I encourage all mothers-to-be to lead an active lifestyle. I would like to remind you that in my @Diet_Training_by_Ann app you can find workouts f̲o̲r̲ ̲e̲a̲c̲h̲ ̲t̲r̲i̲m̲e̲s̲t̲e̲r̲ ̲o̲f̲ ̲p̲r̲e̲g̲n̲a̲n̲c̲y̲.̲ ➜ 𝗧𝗵𝗲 𝗳𝗶𝗿𝘀𝘁 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 it is a safe training, gentle, even relaxing. ➜ 𝗧𝗵𝗲 𝘀𝗲𝗰𝗼𝗻𝗱 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 training with focus on concentration and proper posture, as well as proper breathing. ➜ 𝟯𝗿𝗱 𝘁𝗿𝗶𝗺𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿 👉 improving blood circulation and reducing back pain. ✅ The awareness of your body will surely translate into a smooth recovery. _____ #annalewandowska #babybyann #momoftwo #familytime #pregnant #pregnancy #dietandtrainingbyann #training #pregnancyworkout #workout #safetyfirst

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Komentarze fanów

Mimo że Ania napisała, że zdjęcie jest jedynie efektem wracania wspomnieniami do czasu drugiej ciąży, fani dopytywali:

„Co ? Znów ciąża? O Matyldo co rok prorok”

„Już myślałam, ze jesteś w trzeciej ciąży” 

„Będzie Pani miała trzecie dziecko?”

„Kolejne dziecko?”

„Ło matko myślałam ze znow😀😀”

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram​

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy