Anna Lewandowska świętuje urodziny Klary
fot. Instagram

Anna Lewandowska świętuje 4. urodziny Klary. Na bogato!

Córeczka Anny i Roberta Lewandowskich rośnie jak na drożdżach. Dumni rodzice zorganizowali 4-letniej Klarze bajkowe urodziny!
Sylwia Arlak
 Anna Lewandowska świętuje urodziny Klary
fot. Instagram
Anna Lewandowska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia. Tym razem pochwaliła się przygotowaniami do imprezy urodzinowej 4-letniej córeczki Klary. 

Bajkowe przyjęcie dla Klary

O takim przyjęciu urodzinowym marzy chyba każda dorastająca dziewczynka. Wielki tort z tęczą i jednorożcem z lukru, balonowe dekoracje, piękny domek dla lalek z wyposażeniem i ogromny jednorożec. Już na pierwszy rzut oka widać, że Anna i Robert Lewandowscy traktują swoją córeczkę jak księżniczkę. 
 

Na zdjęciach zamieszczonych przez Annę Lewandowską na Instagramie widzimy, że w przygotowaniach do imprezy uczestniczyli oboje z mężem. Robert Lewandowski pilnował, czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik. W skupieniu skręcał jednorożca z różową grzywą. 


„Klarcia! 4. Żebyś zawsze miała odwagę spełniać swoje marzenia. Żebyś zawsze wiedziała, że możesz osiągnąć WSZYSTKO, co tylko sobie zaplanujesz. Zawsze będę dmuchać w Twoje skrzydła. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.
 

Lewandowscy chcą powiększyć rodzinę?

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami 4 maja 2017 r. To podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt piłkarz ogłosił, że jego żona jest w ciąży. W ubiegłym roku na świat przyszło ich drugie dziecko, córeczka Laura. Od jakiegoś czasu w mediach mówi się, że para znów planuje powiększyć rodzinę. 

Jak wam się podobała niespodzianka dla Klary?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy