Anna Lewandowska ubrała choinkę
fot. Instagram

Lewandowska gotowa na święta: już ubrała choinkę (a jest listopad!)

Ania Lewandowska pochwaliła się przystrojoną choinką. Świąteczny nastrój trenerka postanowiła wprowadzić do domu już w listopadzie.
Magdalena Drab
Anna Lewandowska ubrała choinkę
fot. Instagram
Anna Lewandowska tak bardzo kocha święta, że przygotowania do Bożego Narodzenia postanowiła rozpocząć już w listopadzie. Na dowód zamieściła w sieci zdjęcie w pełni ubranej choinki.

Ania Lewandowska z Klarą ubrały choinkę w listopadzie

Trenerka nie tylko ubrała już choinkę, ale zapowiedziała, że przez cały grudzień będzie piec pierniczki, szykować dom na święta, robić kalendarze adwentowe dla dzieci, a nawet wieczorami smakować grzane wino. Wszystko po to, by jak najdłużej cieszyć się tą wyjątkową świąteczną atmosferą razem z rodziną.

„Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę”.

„Nigdy nie jest za wcześnie na choinkę” − komentują zachwyceni fani i dodają, że tak piękne drzewko mogliby mieć w domu przez cały rok. Na zdjęciu Ani widać, że w ubieraniu listopadowej choinki najpewniej pomagała jej starsza córka, Klara.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Ozdoby choinkowe – bombki metodą decoupage
Sprawdź, jak zrobić bombkę za pomocą metody decoupage.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy