Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko
fot. Instagram/annalewandowskahpba/kolaż mamotoja.pl

Anna Lewandowska urodziła! Radosną nowiną podzielił się Robert

Rodzina Lewandowskich znów się powiększyła. 3-letnia Klara właśnie została starszą siostrą. Jak czuje się Ania i nowo narodzone maleństwo?
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko
fot. Instagram/annalewandowskahpba/kolaż mamotoja.pl
O drugim porodzie Anny Lewandowskiej mówiło się już od jakiegoś czasu. W mediach nie brakowało plotek, że trenerka urodziła już jakiś czas temu, a posty, które pojawiały się w ostatnich dniach, były przygotowane wcześniej i publikowali je jej współpracownicy. Tę teorię miała potwierdzać jedna rzecz, której Ania nie przewidziała. Otóż celebrytka od kilku tygodni bardzo aktywnie udzielała się na TikToku, na którym jak na razie nie ma opcji planowania postów na późniejsze daty. I o ile do tej pory Ania wrzucała filmiki regularnie, niemal codziennie, to przez ostatnie dni jej konto pozostawało nieaktywne. Teraz wiemy już na pewno – Anna i Robert powitali już swoje drugie dziecko, a Klara jest w końcu dumną, starszą siostrą!

Drugie dziecko Lewandowskich właśnie przyszło na świat

Choć Ania z wielką radością dzieliła się z fanami zdjęciami rosnącego brzuszka, przez całą ciążę nie wyjawiła żadnego szczegółu na temat drugiego maleństwa, które nosiła pod sercem. Nie zdradziła ani jego płci, ani planowanego terminu porodu. O tym, że popularna para spodziewa się drugiej dziewczynki, powiedziała mama Roberta. Natomiast o jej narodzinach poinformował sam Robert na swoim profilu na instagramie. Druga córka Lewandowskich przyszła na świat dokładnie 2 dni po 3. urodzinach Klary. Piłkarz wrzucił bardzo podobne zdjęcie, jak 3 lata temu. Zobaczcie:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Robert zdradził, jakie imię wybrali dla drugiej córeczki

Piłkarz pochwalił się zdjęciem z drugą córką i zaspokoił przy okazji ciekawość wszystkich, informując, że otrzymała imię Laura. Wszystko wskazuje na to, że zarówno dziewczynka, jak i Ania, czują się dobrze. Robert dodał jedynie krótki wpis, w którym przestawił córeczkę światu i podziękował żonie słowami „dobra robota, mamusiu"

Dzieci Ani i Roberta dzieli dokładnie 3 lata różnicy

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku. Pamiętacie, jakie rozczulające zdjęcie opublikował wówczas na swoim profilu na instagramie wzruszony Robert? Dziś Klara jest już dzielnym przedszkolakiem, a do tego właśnie stała się też starszą siostrą. Szczęśliwej rodzinie gratulujemy, a narodzonemu maleństwu i Ani życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił. 

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy