Lewandowscy ogłosili drugą ciążę

Robert pokazał pierwsze zdjęcie z ciężarną Anią. Wyglądają przeuroczo!

Lewandowski po strzelonym golu w meczu z Olympiakosem Pireus wykonał „cieszynkę”, oznajmiając, że wkrótce zostanie tatą.
Dominika Bielas
Lewandowscy ogłosili drugą ciążę
Zarówno Ania, jak i Robert, w wielu wywiadach opowiadali, że bardzo chcieliby, by ich córeczka Klara miała rodzeństwo. Wygląda na to, że ich marzenie wkrótce się spełni. Podczas środowego meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski potwierdził nowinę typowym dla piłkarzy gestem. Dokładnie w ten sam sposób prawie trzy lata temu przekazał światu informację, że niebawem pojawi się Klara.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Oficjalnie w drugiej ciąży

Niedługo później zarówno piłkarz, jak i jego ukochana małżonka, za pośrednictwem Instagrama potwierdzili wspaniałą nowinę. Po meczu na Instagramie Roberta pojawiło się także pierwsze zdjęcie ciężarnej żony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert trzyma Anię w objęciach, a ich dłonie splatają się na brzuszku trenerki. „Pierwsze zdjęcie naszej trójki. P.S. Klara już śpi.” – podpisał wyjątkową fotografię. Nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu ciąży jest Anna. Na razie nie widać ciążowego brzuszka, ale możemy być pewni, że wkrótce pojawią się jej urocze zdjęcia w stanie błogosławionym.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy