Anna Lewandowska zatrudni nianię
fot. Instagram

Dwójka dzieci i praca? Lewandowska potrzebuje niani! „Jest sama bez babć”

Ania Lewandowska potrzebuje pomocy przy dzieciach. Trenerka dużo pracuje, a podczas częstych nieobecności Roberta zostaje sama z dwójką dzieci. Lewandowska chce, by niania zamieszkała w jej domu.
Magdalena Drab
Anna Lewandowska zatrudni nianię
fot. Instagram
Ania Lewandowska zdecydowała się na zatrudnienie niani. Profesjonalna opiekunka zajmie się dwoma córkami Ani i Roberta Lewandowskich, podczas gdy trenerka będzie mogła skupić się na pracy.

Ania Lewandowska zatrudni nianię

Anna Lewandowska postanowiła zatrudnić nianię, bo natłok obowiązków zawodowych nie pozwala jej w pełni poświęcić się dzieciom. Sytuacja stała się szczególnie trudna, gdy na świat przyszła druga córka Ani. Półroczna Laura wymaga stałej opieki, a starszą Klarę trzeba zawozić do przedszkola i pomagać w nauce. Ania i Robert Lewandowscy mieszkają w Monachium, gdzie nie mogą liczyć na pomoc żadnej z babć.

„Kiedy Robert tak często wylatuje na mecze, a Ania jest sama w Monachium bez babć, to przy dwójce dzieci i Ani aktywności zawodowej pomoc jest potrzebna” − portal Pudelek zacytował osobę z otoczenia Lewandowskich.

Ani jest niezwykle trudno pogodzić obowiązki mamy z pracą zawodową, zwłaszcza że trenerka cały czas intensywnie rozwija własne firmy. Nowa niania ma zatem zamieszkać w domu Lewandowskich, by być stale dostępna.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy