Anna Skura wyprawiła córce wystawne urodziny
fot. Instagram

Anna Skura wyprawiła córce urodziny w królewskim stylu: „To niewybaczalne, jestem złą matką!”

Anna Skura świętowała urodziny córeczki w wielkim stylu. Na przyjęciu z małą Melody w roli głównej był piętrowy tort, ogromne balony i złote dekoracje. Nie wszystkim fanom blogerki spodobała się jednak tak wystawna impreza dla dwulatki.
Magdalena Drab
Anna Skura wyprawiła córce wystawne urodziny
fot. Instagram
Anna Skura wyprawiła córce bajkowe przyjęcie urodzinowe. Melody obchodziła 2. urodziny w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym ogrodzie i w otoczeniu różowych balonów. Dodając zdjęcia bogatych dekoracji, Skura od razu zaznaczyła, iż zdaje sobie sprawę, że jest złą matką rozpieszczającą swoje dziecko.

Anna Skura krytykowana za przepych na urodzinach córki

Anna Skura zorganizowała dla córki wystawne przyjęcie z okazji 2. urodzin. Blogerka i podróżniczka pochwaliła się zdjęciami z imprezy na Instagramie, ale w obawie przed krytyką uprzedziła fanów: „Wiem jakie to niewybaczalne organizować 2 letniemu dziecku takie urodziny. Wiem, że jestem „złą matką” rozpieszczającą swoje dziecko...” − zaczęła post, do którego dołączyła niesamowite fotografie córki. Widać na nich małą Melody w odświętnej sukience, która bawi się wielkimi balonami ze świnką Peppą i próbuje piętrowego tortu. Skura wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na tak bogatą imprezę urodzinową dla dziecka:

„Uwielbiam rozpieszczać swoich bliskich i robie to z czystych intencji i serca. Wiecie, że zawsze staram się łączyć swoje potrzeby z głęboka wrażliwością na Melodyjkę. Czerpię ogromną radość z kochania i dawania i zawsze staram się oddawać z nawiązką to co dostaje od innych.”

Anna Skura poprosiła też internautów, by nie odbierali jej radości z tych niezwykłych chwil, wzbudzając w niej wyrzuty sumienia. Wierne fanki stwierdziły zaś, że wszelkie przykre komentarze pod adresem blogerki to jedynie efekt zazdrości. „Prawda jest taka, że każda mama chciałaby wyprawić bajeczne urodziny dla swojego dziecka” − napisała jedna z obserwatorek. I faktycznie, jest czego zazdrościć, prawda?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I believe in little Angel💫👼🏽 . Zastanawiałam się czy dodać ten post,bo wiem jakie emocje on wzbudzi 🤷🏼‍♀️ wiem jakie to niewybaczalne organizować 2 letniemu dziecku takie urodziny. Wiem, że jestem „złą matką” rozpieszczającą swoje dziecko... . Wiem, wiem,ale cóż... mam nadzieje, że internet mi wybaczy, że moje „własne podwórko” na tyle mnie zna,że wie, że Uwielbiam rozpieszczać swoich bliskich i robie to z czystych intencji i serca. Wiecie, że zawsze staram się łączyć swoje potrzeby z głęboka wrażliwością na Melodyjkę. Czerpię ogromną radość z kochania i dawania i zawsze staram się oddawać z nawiązką to co dostaje od innych.To także moja Wdzięczność dla wszystkich, którzy otaczają mnie i moją rodzinę.wspierają i chcą celebrować tą radość z nami. Myślę, że też chciałabym jej dać to czego ja nie miałam🙏🏾❤️ Nie każcie mi mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, nie odbierajcie mi też szczęścia (czystego, prawdziwego) tylko dlatego, że być może Wy postąpiliście inaczej... może😉 . To był piękny dzień i piękne wydarzenie, dlatego, że otaczały mnie same dobre wróżki. Wróżki, które potrafią czynić prawdziwą magię. Małgosia @dura_events załatwi wszystko, nawet pogodę. Karolinka @galeriaslodkosci wyczaruje najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty, nawet o 6 rano przyjedzie na lotnisko z nimi😅😳 Anulka, która wyczarowała tą bajkową krainę @alexdekoracje 💫 @magdamodra i @marekkrupski_official ,którzy stworzyli takie cudne miejsce jak @bialazyrafa_ Dziękuje Wam z całego serca za to, że znaleźliście się w moim życiu i dziękujemy tym, którzy chcieli z nami ten dzień świętować ❤️ Zdjęcia zrobiła cudowna @elenamatiash ❤️📸 . PS. Niestety nie mogło być z nami Taty Melodyjki 😢 ( kto ogląda stories, ten wie jakie miał perypetie podróżnicze związane z Covid 🥵) Instamateczki proszę darujcie sobie ten cały nalot na Marka 😳🤯 . #melodybdayparty #melodyimaan #kidsbirthdayparty

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)


Zobacz też:
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy