Blogerka apeluje do mężczyzn, by robili zdjęcia swoim żonom
fot. Instagram/The Young Mummy

Apel mamy: "Drodzy mężczyźni, róbcie nam te przeklęte zdjęcia!"

Ile masz zdjęć swojego dziecka? Na ilu z nich jesteś ty? Przeczytaj, dlaczego mężczyźni powinni robić zdjęcia matkom swoich dzieci.
Hanna Szczesiak
Blogerka apeluje do mężczyzn, by robili zdjęcia swoim żonom
fot. Instagram/The Young Mummy
Jak często robicie dzieciom zdjęcia? Kilka razy w tygodniu? Raz dziennie? Kilka razy dziennie? Z pewnością macie w telefonach foldery z setkami zdjęć waszych maluchów. A na ilu z tych zdjęć jesteście wy?

Róbcie zdjęcia, zachowajcie wspomnienia

Blogerka The Young Mummy opublikowała na Instagramie apel do wszystkich mężczyzn. Prosi, by robili zdjęcia matkom swoich dzieci. "Drodzy Mężczyźni, róbcie zdjęcia. Róbcie te przeklęte zdjęcia. Spędzamy całe dnie na uchwycaniu na zdjęciach was i dzieci. Jeśli kiedykolwiek zobaczycie jedną z nas z naszymi dziećmi, tę piękną, ulotną chwilę, zróbcie to chol**** zdjęcie. Uściski, Mamy" – napisała blogerka i opublikowała zdjęcie, które zrobił jej mąż.

"Mam tak samo! Kiedy dzieci dorosną, będą pytać, gdzie była mama" – napisała pod zdjęciem jedna z internautek. "Cieszę się, że nie tylko ja narzekam z tego powodu" – dodała inna.

Jakie zdjęcia mają dla was największą wartość? Dla mnie te, na których jestem z bliskimi – z dziadkami, przyjaciółmi, rodzicami. Poproście mężów i partnerów, żeby robili wam zdjęcia z dziećmi. Dzięki nim zachowacie wspomnienia, do których wasze dzieci będą wracać w przyszłości.

Czytaj także:  "Róbcie zdjęcia swoim żonom, bo kiedyś ich zabraknie"
 
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 11 głosy

Zobacz także

Popularne tematy