GRY
 
 

Apel mamy: "Zostań z chorym dzieckiem w domu. Nie narażaj innych dzieci!"

"Proszę, jeśli twoje dziecko jest chore, zostań w nim domu" – napisała mama 3-letniej dziewczynki. W 100 procentach zgadzamy się z jej apelem!

Mama apeluje do rodziców o rozwagę i pokazuje zdjęcie chorej córki
fot. screen Popsugar
Gdy po świątecznym obiedzie w towarzystwie rodziny 3-letnia Chloe trafiła do szpitala, jej mama postanowiła ostrzec innych rodziców, dodając osobisty wpis w serwisie Imgur.

Zostań z chorym dzieckiem w domu!

"Proszę. Jeśli twoje dziecko jest przeziębione, ma grypę albo infekcję górnych dróg oddechowych, proszę, zostań z nim w domu i dbaj o nie" napisała użytkowniczka o nicku LauraCorreadaSilva. Opis był dołączony do zdjęcia 3-latki podłączonej do szpitalnej aparatury.

Chloe trafiła do szpitala po zabawie z chorą kuzynką. Jak podaje serwis Popsugar, kuzynka dziewczynki, córka brata jej mamy, miała infekcję płuc. Według brata Laury, dziewczynka nie zarażała, więc mimo choroby przyszła wraz z rodzicami na świąteczny obiad. Chloe choruje na astmę i bardzo szybko zaraziła się wirusem. Trafiła do szpitala, gdzie podano jej antybiotyki i podłączono do respiratora.

Laura przyznała, że dzieli się tą historią, aby ostrzec innych rodziców, jednak zdjęcie, które zamieściła w serwisie Imgur, zostało już usunięte. Nie wiadomo, dlaczego Laura zdecydowała się je usunąć. Mimo to warto posłuchać jej rady i nie pozwalać choremu dziecku wychodzić z domu. Zabierając chorego malucha na zakupy, do przedszkola czy na rodzinny obiad, narażamy zdrowie innych dzieci!

Czytaj także: "Miejsce chorego dziecka jest w domu, nie w przedszkolu!"

źródło: popsugar.com
Redakcja poleca: Jak odróżnić prawdziwy miód od sztucznego? - film
Ma właściwości przeciwwirusowe i antybakteryjne, a do tego wspaniale smakuje i z powodzeniem zastępuje zwykły cukier. Jak jednak odróżnić prawdziwy miód pszczeli od sztucznego? Czym kierować się przy zakupie?

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami