mama i córka oglądają w telefonie aplikację
fot. Fotolia

Aplikacja Kropka TV – ściągnij na telefon!

Nowa, odświeżona aplikacja Kropka TV! Sprawdź, dlaczego musisz ją mieć na swoim telefonie!
mama i córka oglądają w telefonie aplikację
fot. Fotolia
Aplikacja Kropka TV ma nową, odświeżoną wersję. Nowa wersja aplikacji Kropka TV jest już dostępna w Google Play i App Store. 

Aplikacja dla telemaniaków

Aplikacja Kropka TV jest związana z ogólnopolskim tygodnikiem telewizyjnym „Kropka TV” dostępnym w sieci Biedronka.

Zawiera zawsze aktualną listą kanałów, zarówno telewizji naziemnej, jak i satelitarnej czy cyfrowej. Każdy użytkownik w łatwy sposób może stworzyć własną listę ulubionych kanałów. Do tego ma możliwość przypisywania własnej numeracji poszczególnym stacjom, sortowania kanałów oraz dodawania przypomnień o ulubionych programach.

W aplikacji Kropka TV każda stacja telewizyjna ma własną – superczytelną – oś czasu z programem na cały tydzień oraz poszczególne programy mają szerokie opisy wraz ze zdjęciami, a także listą polecanych programów.
Redakcja poleca: Jak zrobić lampion z dyni? Instrukcja krok po kroku [WIDEO]
Robienie lampionu z dyni to jedna z tradycji halloweenowych. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!).

Wygodnie i oszczędnie!

W nowej aplikacji Kropka TV możesz pobierać program offline (będąc w zasięgu sieci WiFi), dzięki czemu nie zużywasz limitu danych internetowych w komórce.

Każdy użytkownik ma ponadto możliwość dzielenia się ze znajomymi informacją o programach, m.in. za pomocą najpopularniejszych serwisów social media, a także mailem lub SMS-em.

Aplikacja Kropka TV zyskała wielkie uznanie użytkowników: średnia ocena aplikacji w Google Play wynosi 4,1 na 5 punktów).

W badaniu Mobigate aplikacja Kropka TV (jako jedyna spośród wszystkich aplikacji z programem tv) znalazła się na 4. miejscu w kategorii News&Magazines w wynikiem 1,4%.

Pobierz aplikację Kropka TV: 
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy