zeszyty ekipy
fot. Adobe Stock / mat. prasowe

Artykuły szkolne od Ekipy Friza: dzieci oszaleją!

Słynna wśród dzieci i nastolatków Ekipa firmuje kolejne produkty: po lodach, które okazały się totalnym hitem sprzedaży, przyszła kolej na artykuły szkolne. Dzieci będą mogły kupić zeszyty i teczki z wzorami zaprojektowanymi przez swoich idoli.
Magdalena Drab
zeszyty ekipy
fot. Adobe Stock / mat. prasowe
Ekipa Friza nawiązała współpracę z marką Herlitz i szykuje niespodziankę dla dzieci szkolnych. Już niedługo w sklepach pojawią się artykuły papiernicze, których wzory stworzyli członkowie Ekipy.

Zeszyty Ekipy: będzie hit?

Jak przekonują przedstawiciele marki Herlitz oraz Ekipy Karola „Friza” Wiśniewskiego, stworzone wspólnie artykuły szkolne będą zupełnie wyjątkowe. Mają być kolorowe i dopracowane w każdym szczególe. O ich oryginalność i dopasowanie do gustów młodych odbiorców zadbają znani internetowi twórcy.

W ramach współpracy do sklepów trafi 6-7 milionów sztuk zeszytów A4 i A5 oraz teczek rysunkowych A4. Wszystkie zostaną opatrzone logotypem marki Herlitz oraz Ekipy. Sprzedaż ma trwać od sierpnia do września. Nie są jeszcze znane ceny produktów.

„Mamy nadzieję, że naszymi barwnymi projektami i jakością produktów Herlitz umilimy wszystkim powrót do szkoły. Poprzedni rok szkolny był inny niż wszystkie, dlatego też będzie dobrze zobaczyć się z własną ekipą we wrześniu” – powiedział Łukasz Wojtyca z Ekipy cytowany przez Wirtualnemedia.pl.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i rozsądnych zakupów. A prawdziwi fani Ekipy mogą się zapatrzyć w fajne produkty z logiem swoich idoli już teraz!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Co sądzisz o 300 zł na wyprawkę szkolną? [SONDA ULICZNA]
Zapytałyśmy przechodniów co myślą o 300 zł na wyprawkę szkolną. Właśnie dzisiaj 1 czerwca, w Dniu Dziecka, premier Mateusz Morawiecki podpisał w tej sprawie rozporządzenie. Jesteście ciekawe co o takiej pomocy dla dzieci sądzą Polacy? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy