GRY
 
 

Artyskta - Młoda - Matka - nowy projekt w Tamice

11.07.2012r., godz.17 Projekt Artystka – Młoda – Matka, ma na celu promowanie życia rodzinnego i sztuki. Przedsięwzięcie rozpocznie wernisaż Agnieszki Zawiszy z synami.

Tamika, klub dla dzieci, zabawy dla dzieci, klub malucha
Artystka studiowała na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jej prace znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych, w Polsce i za granicą. Współtworzyła Pracownię 103 w PZO na warszawskiej Pradze. Obecnie pracuje na Woli.

Na wystawie malarka zaprezentuje najnowsze prace oraz kilka obrazów namalowanych wspólnie z synami, starszym Jerzykiem (7 lat) i Witkiem (3 lata). Wystawę będzie można oglądać przez całe wakacje.

Od września br. przyjęliśmy stałą formułę - każda druga sobota miesiąca, wernisaż kolejnej artystki z potomstwem. Do projektu zaprosiliśmy uznane artystki m.in. Magdę Fokt (malarka), Annę Bedynską (fotografka), Anitę Burdzinską Bojarską (scenograf i malarka), Marię Kiesner (malarka), Magdalenę Król (malarka), Alinę Picazio (malarka); Agnieszkę Glassenap (malarka), Karolinę Zwoniarską (malarka), Katarzynę Kordyasz (malarka i projektantka biżuterii), Dagnę Jakubowską (rzeźbiarka).

Na zakończenie projektu wydamy katalog z sylwetkami artystek i dzieci, oraz podsumujemy zrealizowane wystawy.

Zapraszamy, u nas zawsze kreatywnie, kulturalnie, kulinarnie!

TAMIKA, AKADEMIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI
ul. Wolska 44
01-187 Warszawa
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj