aukcja okładki Mamo, To Ja dla WOŚP 2019
fot. mamotoja.pl

Wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a może to twój maluch będzie gwiazdą naszej okładki!

To wspaniała okazja! Weź udział w aukcji na rzecz WOŚP i wylicytuj dla swojego dziecka sesję okładkową do miesięcznika "Mamo, To Ja".
Agnieszka Majchrzak
aukcja okładki Mamo, To Ja dla WOŚP 2019
fot. mamotoja.pl
Zdjęcie swojego dziecka na okładce takiego pisma jak "Mamo, To Ja" to nie tylko ogromna radość dla całej rodziny, ale i realna pomoc dla potrzebujących dzieci. Już 13 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra swój kolejny finał! Tym razem Orkiestra zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Takich placówek jest w Polsce 50 i leczy się w nich najciężej chore dzieci. Dzięki naszej aukcji możesz pomóc WOŚP, ale też zafundować swojemu dziecku piękną pamiątkę na całe życie. Czy może być lepiej?

Gramy z Orkiestrą już od wielu lat

Redakcja "Mamo, To Ja" od lat zaangażowana jest w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. Co roku w styczniu na łamach miesięcznika i w naszym serwisie prezentujemy dokonania Orkiestry. Nasze redaktorki wraz ze swoimi dziećmi chodzą z puszkami po ulicach miasta, aby następnie w naszym sztabie przy ul. Wiejskiej w Warszawie, mozolnie do nocnych godzin zliczać co do grosika zebrane pieniądze. Nie będziemy skromne i pochwalimy się, że dzięki wspaniałej hojności Polaków co roku zbieramy naprawdę wielkie sumy, przekraczające nawet 100 tys. złotych!

Dwa lata temu poszłyśmy o krok dalej: postanowiłyśmy zrobić coś naprawdę wyjątkowego dla Orkiestry! Tak zrodziła się akcja licytowania okładki naszego pisma w ramach aukcji na rzecz WOŚP. "Ten pomysł powstał w trakcie redakcyjnej burzy mózgów, jak mogłybyśmy jeszcze bardziej wesprzeć Orkiestrę" - mówi Aleksandra Sokalska, redaktorka naczelna "Mamo, To Ja", tegoroczna szefowa sztabu, będąca od lat mózgiem i sercem naszego zaangażowania w akcje WOŚP.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Zasady aukcji okładki "Mamo, To Ja" dla WOŚP

Wystawiamy na aukcję sesję okładkową do czerwcowego wydania "Mamo, To Ja". Do licytacji zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku 4-15 miesięcy. Aukcja jest dostępna na platformie Allegro pod adresem: www.charytatywni.allegro.pl i potrwa do 16 stycznia 2019 roku. Sesja odbędzie się w Warszawie, a opiekunom i dziecku zapewniamy dojazd oraz hotel.

Nie bez powodu na okładkę wybieramy czerwiec. Jest to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Dziecka. To wspaniała okazja na doskonały prezent dla maluszka. Ale nie tylko! Jak podkreśla nasza szefowa, Aleksandra Sokalska, najważniejsze jest to, że w ludziach jest chęć niesienia pomocy. "Kiedy maluch dorośnie, na pewno doceni to, jak wiele zrobili jego rodzice, aby pomóc chorym dzieciom" – podsumowuje redaktor naczelna "Mamo, To Ja".

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Pomysł z licytacją okładki okazał się strzałem w dziesiątkę. W 2017 roku sesję okładkową wygrali rodzice małej Mii. Rok później gwiazdą czerwcowego numeru pisma był Fryderyk. Jego mama, od lat hojnie wspierająca Orkiestrę, wygrała okładkę dla swojego synka. Za każdym razem w numerze zamieszczony był także reportaż z sesji i rozmowa z rodzicami.

Liczymy na to, że tegoroczna aukcja będzie okazją do jeszcze większego wsparcia Orkiestry. Dlatego z całego serca zapraszamy was, drodzy rodzice, do wzięcia udziału w licytacji okładki "Mamo, To Ja" na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy