licytacja okładki Mamo to ja dla WOŚP

Weź udział w aukcji dla WOŚP i wygraj sesję okładkową do "Mamo, To Ja" dla swojego dziecka!

Możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jednocześnie zrobić prezent swojemu dziecku. Jak? Weź udział w licytacji WOŚP. Jeśli ją wygrasz, zdjęcie twojego dziecka ukaże się na czerwcowej okładce "Mamo, To Ja"!
Aleksandra Sokalska
licytacja okładki Mamo to ja dla WOŚP
Aukcje WOŚP cieszą się wielkim powodzeniem, bo można w nich wygrać wspaniałe rzeczy od serca. Wszystkie pieniądze z licytacji wpływają na konto Fundacji. Dzięki temu Orkiestra może pomóc jeszcze większej liczbie dzieci.

Wspieramy WOŚP całym sercem

„Mamo, To Ja” od lat wspiera Orkiestrę. Co roku w styczniu na łamach miesięcznika i w naszym serwisie prezentujemy dokonania WOŚP, rozmawiamy z Jurkiem Owsiakiem, lekarzami współpracującymi z Fundacją. Podczas Finału w naszym wydawnictwie działa sztab, nasze redaktorki i ich dzieci są wolontariuszami. W zeszłym roku poszłyśmy jeszcze krok dalej i zorganizowałyśmy licytację okładki czerwcowego wydania „Mamo, To Ja”.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Sukces licytacji

Nasza aukcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Co chwilę dostawałam mailem informacje, że wysokość kwoty wzrosła. Stawka była przebijana do ostatnich sekund. Naprawdę! Przez ostatnią godzinę aukcji śledziłyśmy ją na bieżąco, co chwilę wykrzykując "Jeszcze wyższa!". 

Nasza sesja okładkowa została wylicytowana za 6700 zł. Zwyciężyli rodzice małej Mii, którą można było oglądać na czerwcowej okładce (a w środku zobaczyć reportaż z sesji i przeczytać, jak aukcję wspominali rodzice dziewczynki). Wybór okładki był nieprzypadkowy: numer czerwcowy ukazuje się w miesiącu, kiedy obchodzimy Dzień Dziecka. Pomyślałyśmy, że taka specjalna okładka może być doskonałym prezentem dla dziecka i pamiątką na całe życie.

Idziemy za ciosem!

Zeszłoroczna aukcja pokazała nam, że mnóstwo rodziców ma ogromne serducha. Że chcą pomagać, że kochają swoje dzieci. Dlatego na tegorocznej licytacji także nie może nas – was zabraknąć! Kochani, organizujemy aukcję. Wystawiamy sesję okładkową do czerwcowego wydania "Mamo, To Ja"* Do licytacji zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku 3-9 miesięcy. Aukcja jest dostępna na platformie Allegro i potrwa do 15 stycznia (czyli kończy się dzień po Finale). W tym roku gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. 
Zagrasz z nami? 
* Sponsorem sesji okładkowej, którą można wygrać w aukcji "Mamo, To Ja"
na rzecz WOŚP jest: 

 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy