GRY
 
 

"Auta 2"

Nowe przygody Zygzaka i jego kompanów mali czytelnicy znajdą w książce z serii "Czytaj i słuchaj" wydawnictwa AMEET.

Jeszcze nie opadły emocje po kinowej premierze drugiej części filmowego przeboju Disneya Auta 2, a mali fani przyjaciół z Chłodnicy Górskiej mają kolejną okazję, by „odpalić silniki” i ruszyć na spotkanie ze swymi ulubieńcami. Nowe przygody Zygzaka i jego kompanów znajdą w książce wydawnictwa AMEET z serii „Czytaj i słuchaj”. Czego mogą się spodziewać mali czytelnicy? Przede wszystkim pełnych emocji wyścigów, zaciętych pojedynków w walce o tytuły, superszybkich zwrotów akcji oraz niezmiennie doskonałego humoru i błyskotliwego dowcipu.

Zygzak McQueen po raz kolejny startuje w wielkim wyścigu. Tym razem zawody odbywają się w kilku krajach, w Japonii, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Zygzakowi w podróżach towarzyszą przyjaciele z Chłodnicy Górskiej, w tym jego najwierniejszy kibic - Złomek. Niezwykły przypadek sprawia, że zardzewiały holownik zostaje wplątany w wielką międzynarodową aferę szpiegowską. Podczas Światowego Grand Prix przyjaciel Zygzaka odkryje też inną, ciemną stronę świata wyścigów...

Książka „Auta 2” przypomni emocjonujące wyścigi i szalone przygody filmowych bohaterów. Pierwszoplanową postacią staje się Złomek. Poczciwy holownik umawia się na randkę z superagentką, przez przypadek zostaje szpiegiem, a na koniec przyjmuje gratulacje od samej królowej. Akcja opowieści toczy się już nie tylko w Chłodnicy Górskiej, ale też na najsłynniejszych torach wyścigowych. „Auta 2” są pełne inteligentnych i dowcipnych dialogów, które z pewnością staną się ulubionymi powiedzonkami małych fanów wyścigowego szaleństwa.

Nowa jakość na rynku audiobooków
„Auta 2” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce. 
W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Auta”, „Król lew”, „Kubuś Puchatek i rozbrykany Tygrys/Kubuś Puchatek i miodowe drzewo”, (w sumie 25 tytułów).
 Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania. 

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Auta 2”
Liczba stron: 50                                              
Płyta audio CD
Oprawa: twarda
Format: 225x225mm

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj