GRY
 
 

Auto

Wesoła kartonowa książeczka o pewnym wyjątkowym aucie. Gratka dla najmłodszych miłośników motoryzacji!

Auto książka dla dzieci

Auto
J.M. Brum
Ilustracje: Jan Bajtlik
Wydawnictwo Dwie Siostry
Od 1. roku życia
Cena: 22,90 zł
Jaki kolor powinno mieć rasowe auto? CZERWONY! Kolor, który kojarzy się z szybkością i zawrotnymi prędkościami. Trudno więc się dziwić, że czerwona jest też okładka książki "Auto". Książki dla najmłodszych, co sugerują grube, kartonowe kartki, odporne na niewprawne paluszki, ale za to wprawne ząbki.

"Auto" jest o tym, co robi samochód i jakie są tego konsekwencje. Jak zabraknie mu paliwa, to trzeba mu pomóc (tzn. popchać), bo inaczej nie pojedzie. Jak popsuje się coś w silniku, to musi jechać do mechanika. Jak pada, to trzeba podnieś dach (bo to kabriolet). Może nim zabrać się na wakacje, umyć w myjni... A przy tym prosto i zrozumiale, idealnie dla przyszłych miłośników motoryzacji. Autorem tekstu jest tajemniczy J.M. Brum, ilustracji zaś Jan Bajtlik, zdobywca wielu nagród na polskich i międzynarodowych konkursach graficznych, w tym wyróżnienia "Książka Roku 2011" Polskiej Sekcji IBBY.Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj