Awantura w restauracji: klientce przeszkadzało zachowanie siedzących obok dzieci
fot. Adobe Stock/screen TikTok

Awantura w restauracji: klientka wykrzyczała matce z dwójką dzieci, że to nie miejsce dla nich

Wyjście z dziećmi do restauracji może być niezwykle stresujące – przekonała się o tym pewna mama, która podczas posiłku usłyszała, że w ogóle nie powinno jej tam być. Innej klientce przeszkadzało, że siedzące nieopodal dzieci śmiały się i rozmawiały.
Hanna Szczesiak
Awantura w restauracji: klientce przeszkadzało zachowanie siedzących obok dzieci
fot. Adobe Stock/screen TikTok
Mama dwójki dzieci – Bentleya i Miley – wybrała się z przyjaciółmi i ich dziećmi do restauracji. Choć z jej relacji wynika, że maluchy siedziały w przeznaczonych dla dzieci krzesełkach i jedynie ze sobą rozmawiały, ich obecność nie spodobała się kobiecie przebywającej w tej samej restauracji.

TikTokerka pokazała zachowanie klientki

Mama, która jest TiKTokerką, nagrała i upubliczniła fragment rozmowy z oburzoną klientką. Ta wykrzykuje, że to nie miejsce dla dzieci i mama powinna była je zabrać do Chuck E. Cheese – amerykańskiej sieci pizzerii skierowanej głównie do rodzin. Zachowanie obcej kobiety tym bardziej poruszyło młodą, że wśród dzieci była również dziewczynka z autyzmem – córka jednej z jej przyjaciółek.
 
TikTokerka nazywa klientkę „Karen” – stereotypowo to właśnie w ten sposób określa się kobietę, zwykle białą i w średnim wieku, która jest wyjątkowo nieuprzejma i roszczeniowa wobec innych ludzi, np. sprzedawców czy kelnerów.
 
@bamskye2426

Since the original was booted. Karen had meltdown over kids talking and laughing. #karens #karensgoingwild #karensoftiktok

♬ original sound - G 🖤

Nagranie z restauracji wyświetlono już ponad 2 miliony razy. Gdy pojawił się pod nim komentarz, że być może klientka miała rację, a mama powinna siedzieć z dziećmi w domu, skoro nie potrafi ich uspokoić, TikTokerka zamieściła kolejne nagranie. Chciała pokazać, że w zachowaniu jej dzieci nie było nic niewłaściwego – siedziały na swoich miejscach, żartowały i rozmawiały. Jak to dzieci...
 
@bamskye2426

Reply to @anniepants1223 if you can’t handle external stimuli without screaming you shouldn’t leave home! Kids belong

♬ original sound - G 🖤

Kto Waszym zdaniem miał rację w tym sporze?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Mama w podróży – rozmówki angielskie: w restauracji [WIDEO]
Wybierasz się w zagraniczną podróż z dzieckiem? Poznaj zwroty po angielsku, które przydadzą ci się w restauracji.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy