GRY
 
 

Babcine piosenki, dziadkowe zabawy - impreza rodzinna

20.01.2013r., godz.12.00 Muzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza na niedzielną imprezę rodzinną. Mile widziane są wszystkie pokolenia, zwłaszcza zaś babcie i dziadkowie oraz ich wnuki.

Muzeum Etnograficzne w Toruniu
W programie przewidziano wiele atrakcji, które połączą rodziny we wspólnym działaniu.
Niejeden dorosły wspomina niezwykłe historie opowiadane przez babcię, czy magiczne sztuczki, którymi zachwycał dziadek. Podczas imprezy nie zabraknie zatem dawnych bajek, tricków i łamigłówek. Bohaterowie dnia będą również mogli zaproponować uczestnikom spotkania znane sobie zabawy. Dziadkowie i babcie będą też mieli okazję wykazać się znajomością tajemniczych akcesoriów służących do zabawy w czasach ich dzieciństwa, zarówno na salonach, jak i w wiejskiej izbie. Wnuki wśród dawnych zabawek dziecięcych, z pewnością znajdą coś dla siebie.
Zabawa to często sprawdzian umiejętności współdziałania w drużynie. Wspólne gry oraz konkurencje dla dziadków i wnuków będą wspaniałą okazją do integracji i beztroskiej rozrywki. Nutę nostalgii mogą przywołać śpiewane wspólnie piosenki, z pewnością znane niejednej babci.
Każdy wnuk będzie mógł własnoręcznie przygotować podarunek na Dzień Babci i Dziadka. A ci z uczestników imprezy, którym poszczęści się w losowaniu mogą zdobyć także upominki rzeczowe i bezpłatne zaproszenia na styczniowe imprezy w MET; Potańcówkę karnawałową z Orkiestrą Wczorajszego Fasonu i spotkanie z cyklu Muzeum-panaceum dla osób 55+.
 
BILETY:
normalny – 9 zł
ulgowy – 6 zł
rodzinny – 20 zł

Muzeum Etnograficzne w Toruniu
ul. Wały gen. Sikorskiego 19


 
Redakcja poleca: Dzień Babci i Dziadka - kiedy? Obejrzyj krótki film
Czy pamiętasz kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Zobacz wideo
Doładuj
Przeładuj