Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl

Baby boom wśród gwiazd. Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!

W ostatnim czasie niemal każdego dnia media obiega informacja o ciąży kolejnej celebrytki. Do grona przyszłych mam dołączyła również Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka urodzi drugie dziecko w 2020 r.
Milena Oszczepalińska
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. ONS.pl
Jakiś czas temu wszyscy w Polsce mówili o tym, że Ania i Robert Lewandowcy spodziewają się drugiego dziecka. Kilka dni później radosną nowinę o ciąży swojej ukochanej ogłosił Radosław Majdan. Dla piłkarza i jego żony, Małgorzaty Rozenek, będzie to pierwsze wspólne potomstwo (prezenterka ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa). Teraz wyszło na jaw, że w przyszłym roku mamą zostanie po raz drugi Marta Żmuda Trzebiatowska. W 2020 r. szykuje się prawdziwy celebrycki baby boom!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży

Aktorka związana z kilka lat młodszym od siebie aktorem, Kamilem Kulą, już za kilka miesięcy zostanie podwójną mamą. Para w 2017 roku doczekała się pierwszego potomka. Chłopiec otrzymał imię Bruno. Jak na razie nie wiadomo, czy teraz gwiazda spodziewa się znowu syna, czy może córeczki. Nieznana jest także nawet przybliżona data rozwiązania.
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Jak Marta Żmuda Trzebiatowska zareagowała na wieść o drugiej ciąży?

Jak ustalili dziennikarze portalu wp.pl, aktorka i jej mąż bardzo cieszą się, że ich rodzina wkrótce znowu się powiększy. Sama zainteresowana jak dotąd nie wypowiedziała się publicznie na temat swojego odmiennego stanu. Nie potwierdziła też nowiny w mediach społecznościowych, co wiele gwiazd ma w zwyczaju. Na jej profilu na Instagramie nie ma na razie żadnych zdjęć z ciążowych sesji zdjęciowych. Znając aktorkę, być może w ogóle takich nie zobaczymy.

Marta Żmuda Trzebiatowska niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Po pierwszym porodzie jedyne zdjęcie, jakie wrzuciła, to był bukiet kwiatów, które wówczas dostała. Nigdy nie ujawniła też wizerunku syna, wśród jej zdjęć próżno szukać takiego, na którym byłby Bruno, nawet bez widocznej twarzy.

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska o mężu: "Jest wspaniałym tatą"

Aktorka ma oczywiście prawo do zachowania życia prywatnego wyłącznie dla siebie. Trzymamy kciuki za przebieg ciąży i życzymy dużo zdrowia i pomyślnego rozwiązania.

Źródło: wp.pl, instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy