GRY
 
 

Baby Loves Disco w Polsce

Do zdobycia trzy 4-osobowe zaproszenia na imprezę!

Baby Loves Disco jest imprezą taneczną dla małych dzieci (od 6-ego miesiąca do 7-go roku życia), stworzoną z myślą o rodzicach. Prawdziwą muzykę prezentują DJ-e mieszający klasyczne disco z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, co gwarantuje, że małe nóżki same rwą się do tańca.

W Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii szał Baby Loves Disco powoli, ale pewnie przekształca nocne kluby w dziecięce disco. Rodzice wraz z dziećmi szukają nowego sposobu spędzania wolnego czasu, który pozwoli im na wesołą zabawę w niedzielne popołudnie, pomiędzy drzemką a obiadem.
Klimat disco  szybko udziela się maluchom - bańki mydlane, kosze z kolorowymi chustami, chill out room dla dzieci z namiotami, książkami i puzzlami, stanowisko do zmiany pieluszek, szeroka gama zdrowych przekąsek i taniec, MNÓSTWO tańca. Rodzice natomiast, mogą korzystać z płatnego baru, kąciku mamy, gdzie do ich dyspozycji jest masażysta i stylista fryzur. W istocie rzeczy, Baby Loves Disco jest ciekawym wydarzeniem społecznym, które stwarza możliwość wspólnej zabawy maluchów oraz ich rodziców.


       
Zapraszamy wszystkich rodziców na pierwszy cykl imprez Baby Loves Disco w Polsce!

Na nasze party koniecznie przyjdźcie z dziećmi, dziadkami i przyjaciółmi, bo Baby Loves Disco to propozycja rodzinnej zabawy w tanecznych rytmach. Imprezę organizujemy raz w miesiącu, w niedzielę, w godzinach 14:00 do 17:00 a miejsce zabawy to klub Rezerv’at. Najbliższa impreza Baby Loves Disco będzie miała miejsce 1 czerwca 2008.
Cena biletu: 20 PLN (raczkujące maluchy „ wchodzą” za free).

Aby otrzymać zaproszenie na imprezę Baby Loves Disco do klubu Rezerv’at, należy w dniach od 27 do 29 maja 2008 w godz. 10-12 wysłać e-maila na adres: redakcja@babyonline.pl. W tytule e-malia prosimy wpisać: Baby Loves Disco.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Więcej informacji dostępne na stronach: www.babylovesdisco.com, www.babylovesdisco.pl.
 
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj