Kasia Zielińska na baby shower
fot. Instagram/wiewiorkaispolka

Stylowe i gwiazdorskie baby shower Kasi Zielińskiej

Wielkie odliczanie do porodu czas zacząć! Kto pojawił się na tej wyjątkowej imprezie?
Milena Oszczepalińska
Kasia Zielińska na baby shower
fot. Instagram/wiewiorkaispolka
Działo się! Kasia Zielińska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z baby shower, na których widać, jak świetnie bawiła się w towarzystwie znanych koleżanek i jak perfekcyjnie wyglądało całe przyjęcie. A ponieważ baby shower zwykle organizuje się w ostatnich tygodniach przed porodem, to znak, że aktorka już naprawdę niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Jeśli urodzi się ono tuż przed Bożym Narodzeniem, pewnie będą to dla Kasi najpiękniejsze święta w życiu.

Kto pojawił się na baby shower Kasi Zielińskiej?

Aktorka ma dużo koleżanek z branży, dlatego nie mogło ich zabraknąć na tak wyjątkowym dla niej wydarzeniu. Na imprezie pojawiły się m.in. Małgosia Socha, Kasia Glinka i Marzena Rogalska. Panie tłumnie zebrały się na przyjęciu i wszystkim dopisywały znakomite humory. „Czasem matki i cioteczki muszą się zabawić” - wyznała aktorka na Instagramie. Zdjęcie, które Kasia opublikowała, jednoznacznie na to wskazuje. Zobaczcie:

Aktorka nie kryła szczęścia, jakie zafundowały jej przyjaciółki z okazji baby shower. Pod zdjęciem napisała: „Bez tych kobiet mój świat byłby smutny. W środku tygodnia znajdują dla mnie czas i nie krępują się zakładać na głowę papierowych kapelusików, które uwielbiam”.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Jaki kolor dominował na baby shower Katarzyny Zielińskiej?

Od pewnego czasu mówi się, że aktorka spodziewa się chłopca. Byłby to jej drugi syn, pierwszy to prawie 3-letni Henio. Czy zatem przyjęcie zdominowane było kolorem niebieskim? Nie do końca… Dekoracje w większości były koloru miętowego, z dodatkami białego i żółtego. Czy zatem aktorka urodzi chłopca czy dziewczynkę? Wkrótce się przekonamy! 


Zobacz też: Porody tych gwiazd będą słono kosztować. Ile?

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy