Natalia Siwiec w ciąży
fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec zdradziła płeć dziecka? Zdjęcia z baby shower wiele zdradzają!

Natalia Siwiec promienieje w ciąży! Chociaż Miss Euro 2012 nie zdradziła jeszcze płci dziecka, są już pierwsze podejrzenia!
Hanna Szczesiak
Natalia Siwiec w ciąży
fot. Instagram/nataliasiwiec.official
Ciąża Natalii Siwiec wzbudza wiele kontrowersji. Odkąd media dowiedziały się o ciąży Natalii, celebrytka ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Czyżby przypadkiem zdradziła płeć dziecka?

Baby shower Natalii Siwiec

Kontrowersje wzbudza fakt, że na większości zdjęć publikowanych przez Natalię nawet nie widać ciążowego brzuszka... Natalia pozuje tyłem, zakłada zwiewne tuniki i zakrywa brzuszek rękami. W czwartek, 10 sierpnia, przyszła mama urządziła dla najbliższych koleżanek baby shower. Choć sama ukrywała informację o imprezie przed dziennikarzami, uczestniczki przyjęcia wrzuciły do sieci kilka zdjęć. Jedno z nich może sugerować, że Natalia zna już płeć dziecka!
 

Zuzanna Anna Kamińska, przyjaciółka Natalii i twórczyni biżuterii ZoZo Design opublikowała na Instagramie zdjęcie z przyjęcia zorganizowanego przez Natalię. Wystrój ogrodu i kolor dodatków mogą sugerować, że Natalia Siwiec urodzi dziewczynkę!

Zobaczcie zdjęcie:
 

Natalia jeszcze nie potwierdziła, że spodziewa się córeczki. Myślicie, że zdjęcia z jej baby shower mogą o tym świadczyć?

Zobacz także: Siwiec czy Żmuda-Trzebiatowska? Gwiazdy pokazują ciążowe brzuszki

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Płeć dziecka: czy lekarz może się pomylić - film
Na jakiej podstawie ginekolog określa płeć dziecka i kiedy wynik badania USG w ciąży może być fałszywy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy