Batida
fot. mat. prasowe

Baby shower? Najlepiej z Batidą!

Impreza na cześć przyszłej mamy to tradycja amerykańska. Coraz częściej jednak jest obchodzona również w Polsce. Co jest ważne, żeby baby shower było udane?
Batida
fot. mat. prasowe
Baby shower w Warszawie możesz zorganizować w sali bankietowej Batidy przy placu Konstytucji albo zamówić catering do domu. Batida zapewnia nie tylko posiłki, napoje, słodkie i słone przekąski, lecz także odpowiednie na tę okazję dekoracje domu. Jeśli baby shower odbywa się za wiedzą przyszłej mamy, warto zadbać dodatkowo o jakąś małą niespodziankę.

Słodkości – na stole i w wystroju

Baby shower to przyjęcie radosne i pełne pozytywnych emocji. Warto to wyrazić zarówno w wystroju, jak i w doborze menu. W roli dekoracji sprawdzą się cukierkowe kolory, bajkowe ozdoby, urocze baloniki. Batida zapewnia całą oprawę imprezy, włącznie z dekoracjami. U nas zamówicie najważniejszy punt programu, czyli tort w dowolnym kształcie albo ciasto ­według własnego pomysłu. W Batidzie kupicie też słodycze idealne na prezent dla przyszłej mamy – czekoladki, praliny, trufle, makaroniki w pięknych opakowaniach. 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!

Dopracowane szczegóły 

Do obowiązków organizatorek baby shower należy dopracowanie szczegółów zabawy. Koniecznie trzeba zadbać o swobodną atmosferę, wygodne miejsce do siedzenia dla przyszłej mamy, ustalenie listy gości, prezentów, potraw. Można opracować detale pod kątem motywu przewodniego przyjęcia, na przykład płci lub wybranego dla dziecka imienia.

Z pomocą Batidy będzie łatwiej – nasi pracownicy mają duże doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć. Kiedy wszystkie szczegóły będą już zaplanowane, można po prostu przestawić się na spontaniczność i dobrze się bawić.

Zobacz zdjęcia:

 Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy