Batida
fot. mat. prasowe

Baby shower? Najlepiej z Batidą!

Impreza na cześć przyszłej mamy to tradycja amerykańska. Coraz częściej jednak jest obchodzona również w Polsce. Co jest ważne, żeby baby shower było udane?
Batida
fot. mat. prasowe
Baby shower w Warszawie możesz zorganizować w sali bankietowej Batidy przy placu Konstytucji albo zamówić catering do domu. Batida zapewnia nie tylko posiłki, napoje, słodkie i słone przekąski, lecz także odpowiednie na tę okazję dekoracje domu. Jeśli baby shower odbywa się za wiedzą przyszłej mamy, warto zadbać dodatkowo o jakąś małą niespodziankę.

Słodkości – na stole i w wystroju

Baby shower to przyjęcie radosne i pełne pozytywnych emocji. Warto to wyrazić zarówno w wystroju, jak i w doborze menu. W roli dekoracji sprawdzą się cukierkowe kolory, bajkowe ozdoby, urocze baloniki. Batida zapewnia całą oprawę imprezy, włącznie z dekoracjami. U nas zamówicie najważniejszy punt programu, czyli tort w dowolnym kształcie albo ciasto ­według własnego pomysłu. W Batidzie kupicie też słodycze idealne na prezent dla przyszłej mamy – czekoladki, praliny, trufle, makaroniki w pięknych opakowaniach. 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Dopracowane szczegóły 

Do obowiązków organizatorek baby shower należy dopracowanie szczegółów zabawy. Koniecznie trzeba zadbać o swobodną atmosferę, wygodne miejsce do siedzenia dla przyszłej mamy, ustalenie listy gości, prezentów, potraw. Można opracować detale pod kątem motywu przewodniego przyjęcia, na przykład płci lub wybranego dla dziecka imienia.

Z pomocą Batidy będzie łatwiej – nasi pracownicy mają duże doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć. Kiedy wszystkie szczegóły będą już zaplanowane, można po prostu przestawić się na spontaniczność i dobrze się bawić.

Zobacz zdjęcia:

 Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy