GRY
 
 

Kup piękne obrazki do pokoju dziecka - aukcja na rzecz WOŚP

Piękne, kolorowe, baśniowe, elegancko oprawione grafiki Zbigniewa Kołaczka do pokoju dziecka możesz kupić na allegro i wesprzeć WOŚP. Nie ma się nad czym zastanawiać! Klik!

obrazy Zbigniewa Kołaczka na aukcji WOŚP
Najważniejsze w wszechświecie – to tytuł jednej z grafik. Tej w niebieskich odcieniach. Dziecko z misiem a wokół wirują planety, cały kosmos i inne mniej ważne rzeczy. Najważniejsze we wszechświecie jest Twoje dziecko, prawda? Mieszka jeszcze w Twoim brzuchu? Już płacze nocami przez kolki? A może dopiero jest w planach? Na pewno, jest najważniejsze. Taki obrazek, pięknie oprawiony, idealnie pasuje do jego pokoju. Na pewno. Weź udział w licytacji!

Dama z lisem – praca w zielonych barwach. Wesoła, soczyście zielona, z lisem i ptakami! Dla ekofanów, dla małych Wajraków, przyjaciół zwierzaków, dla fanek wróżek i Mary Poppins. Dla małych i dużych. Kup grafikę!

Grafiki z ciekawą historią
Prace, które możecie teraz kupić, w maju 2014 trafiły na aukcję charytatywną Obrazki do pokoju Twojego dziecka, z której dochód został przekazany dla Fundacji Przyjaciółka. Tam zostały wylicytowane przez pana Zbiegniewa Napierałę, prezesa Edipresse Polska (Edipresse Polska jest m.in. właścicielem babyonline.pl oraz wydawcą magaznów parentingowych „Mamo, To Ja” oraz Twoje Dziecko”. Teraz trafiły na aukcję WOŚP - by kolejny raz mogły pomóc dzieciom. Zatem – są nie tylko piękne, mają też dobrą moc!

Autorem prac jest Zbigniew Kołaczek. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją książkową i rysunkiem satyrycznym.

Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki w latach 1984-1989. Otrzymał dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Ilustracji Książki prof. J. Stannego (ilustracje do książki Rok 1984 G.Orwella). Aneks z malarstwa w pracowni prof. J. Tchórzewskiego, aneks z rysunku w pracowni  prof. Z. Glazer.
                                                                                                         
W latach 1992-1997 pracował w tygodniku dla dzieci ,,Pentliczek”, a w latach 1996-1997 w dwutygodniku dla dzieci ,,Plac Słoneczny 4”.
W latach 1993-2006 publikował swoje rysunki na łamach ,,Gazety Wyborczej". Jego prace publikowała również „Rzeczpospolita”, „Focus”, „National Geographic-Traveler”, „Gazeta Prawna” oraz wiele innych.
                                                   
Swoje prace prezentował na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Francji, Słowacji, Niemczech, Finlandii, Hiszpanii, Bułgarii, Rumunii, Holandii,  Wielkiej Brytanii, Włoszech, Izraelu, Portugalii, Turcji, Słowenii, Chorwacji, Brazylii, Urugwaju, Stanach Zjednoczonych, Serbii, Czechach, Austrii, Ukrainie, Mołdawii, Szwajcarii, Syrii, Egipcie, Azerbejdżanie, Macedonii, Belgii, Mozambiku, Rosji, Korei, Indiach, Danii, Cyprze i na Tajwanie.

Nagradzany i wyróżniany w Polsce i na świecie. Teraz jego praca może wisieć w pokoju Twojego dziecka!

Przeczytaj koniecznie: Rodzeństwo mówi dlaczego chce zbierać na WOŚP - 8 dziecięcych powodów
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj