Joanna Krupa
fot. ONS

Joanna Krupa wyprawiła drugie baby shower. Wyglądała obłędnie! [foto]

Czy przy okazji zdradziła płeć swojego maleństwa? Wszyscy są tego ciekawi!
Dominika Bielas
Joanna Krupa
fot. ONS
Joanna Krupa wrzuciła do sieci relacje z warszawskiego baby shower. Zdjęcia na Instagramie umieściły także Agnieszka Jastrzębska i Joanna Jabłczyńska. To drugie takie przyjęcie celebrytki. Ciężarna prowadząca program "Top Model" zapowiedziała, że w sumie będzie miała aż trzy baby shower!

Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Krupa jest w 29. tygodniu ciąży i odlicza dni do porodu pierwszego dziecka. Celebrytka wciąż pozostaje aktywna towarzysko oraz regularnie dodaje posty w mediach społecznościowych. Właśnie przyleciała do Polski na prezentację ramówki TVN i przy okazji postanowiła spotkać się z bliskimi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Jastrzebska🌟 (@jastrzabjastrzab)


Drugie baby shower jest w neutralnych kolorach i nie zdradza płci maluszka. Celebrytka w Dzień Dobry TVN wyznała, że sama jej nie za i chętnie pozna, gdy wróci do USA. Joasia prezentowała się pięknie w białej dopasowanej sukience, która eksponowała spory brzuszek. Wśród gości była m.in. Joanna Jabłczyńska, Rinke Rooyens, Jakob Kosel i Anna Puślecka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska)

Aż trzy przyjęcia

Dlaczego aż trzy imprezy? Wszystko dlatego, że Joasia ma dużo bliskich osób, które mieszkają w różnych miejscach na świecie i nie niestety nie będą w stanie spotkać się w jednym miejscu. Celebrytka tydzień temu pochwaliła się zdjęciami z pierwszego baby shower, które odbyło się w Los Angeles (USA), gdzie spotkała się w eleganckiej restauracji z przyjaciółkami. Krupa ma w planach jeszcze jedno przyjęcie z najbliższą rodziną. Baby shower odbędzie się w Chicago (USA).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Źródło: Instagram [content:0_27304,0_27033,0_27008,0_26146:CMNews]  
Redakcja poleca: Płeć dziecka: czy lekarz może się pomylić - film
Na jakiej podstawie ginekolog określa płeć dziecka i kiedy wynik badania USG w ciąży może być fałszywy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy