GRY
 
 

Jakie bajki Disneya dla 3-latków? Sprawdź nasze typy

Chciałabyś puścić dziecku film Disneya, ale nie wiesz, który nadaje się dla 3-latka? Sprawdź nasze rekomendacje.

jakie bajki Disneya dla 3-latków
fot. Fotolia/Babyonline
Bajki Disneya nieodparcie kojarzą się z dzieciństwem. Maluchy są za małe na pełnometrażowe filmy Disneya, ale 3-latkowi możesz już od czasu do czasu zaproponować seans kina domowego z jedną z bajek Disneya. Pamiętaj jednak, że bajka dla 3-latka musi być prosta, spokojna, nie zawierać scen przemocy. Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje bajek Disneya dla trzylatków i młodszych przedszkolaków – pamiętaj jednak, żeby przed puszczeniem ich dziecku sprawdzić zarys fabuły w internecie i stwierdzić, czy jej treść jest na pewno odpowiednia dla twojego dziecka: każde dziecko jest inne i każde może inaczej reagować na niektóre sceny. A ty przecież znasz swoje dziecko najlepiej!

Bajki Disneya dla 3-latków

Według najnowszych zaleceń Amerykańskiego Stowarzyszenia Pediatrów dziecko w wieku 2-5 lat nie powinno spędzać przed ekranem telewizora więcej niż godzinę dziennie. Te filmy są nieco dłuższe, dlatego na pewno nie oglądajcie ich każdego dnia i pozostawcie na szczególne okazje. Twojemu trzylatkowi powinny się spodobać:
  • Przygody Kubusia Puchatka (1977)
  • Tygrys i przyjaciele (2000)
  • Prosiaczek i przyjaciele (2003)
  • Maleństwo i przyjaciele (2004)
  • Kubuś i Hefalumpy (2005)
  • Kubuś i przyjaciele (2011)
  • Dzwoneczek (2008)

Zobacz też:
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Czy twoje dziecko jest gotowe na sporty zimowe?

Czy zima jest taka zła? Przygotujcie się odpowiednio!