Bajki kliszowe z muzyką na żywo w Domu Zabawy i Kultury, 19.01, Warszawa

Dom Zabawy i Kultury w Warszawie zaprasza na seanse z bajkami kliszowymi na żywo - już 19 stycznia.
bajkowanie, bajki
fot. materiały prasowe
Seans z bajkami kliszowymi z muzyką na żywo. Imitując głosy postaci i tworząc na żywo ścieżkę dźwiękową zilustrujemy  a może opowiemy  na nowo stare historie zrealizowane w latach 70 i 80 na kliszy filmowej.
 
Bajki są zrealizowane w formie serii slajdów a postacie i światy przedstawiane w rozmaitych technikach rysunku. Niekiedy przygody pingwinków albo świnek domagają się nowej, przewrotnej interpretacji, a inne  należy pozostawić w ich oryginalnej aurze niespotykanej dziś łagodności i dobroci.
 
Autorem  projektu jest Patryk Zakrocki - improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy i rysownik. Obecnie gra w duecie SzaZa na skrzypcach, oscylatorach i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i współtworzy dwa wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i Kino Dźwięku/Sound Cinema. Z pasją prowadzi orkiestry i chóry komunikatowe. Zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną i szeroko pojętym słuchowiskiem. Opublikował 12 albumów płytowych, w tym dwa solowe. Poza wieloma koncertami w Europie występował również w Stanach Zjednoczonych, Islandii, Urugwaju, Izraelu, Egipcie, Chinach i Japonii.
 
Serdecznie zapraszamy!
Niedziela 19.01.2014
Redakcja poleca: Księżniczka na ziarnku grochu - baśń dla dzieci - film
Klasyczna baśń Andersena o księciu, który szukał prawdziwej księżniczki, aby ją poślubić. Baśń do słuchania i oglądania.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Maluch na słońcu

Pierwsza pomoc w ugryzieniach