GRY
 
 

Bajkowa Niedziela w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach – „O Pryszczyrycerzu i Królewnie Pięknotce”

23.09.2012r., godz.16.00 Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spektakl „O Pryszczyrycerzu i Królewnie Pięknotce” w wykonaniu Teatru Supełek.

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
cena biletu 6 zł
już do nabycia w DK oraz przed spektaklem
 

Za spektakl "O Pryszczyrycerzu i Królewnie Pięknotce" TEATR SUPEŁEK zdobył ZŁOTĄ MINIATURĘ na XIII Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych "MINIATURY 2012".

Bajka O Pryszczyrycerzu i Królewnie Pięknotce” wg Marty Guśniowskiej przypomina nam, że piękno wewnętrzne jest ważniejsze od urody i że uczynki, nie słowa mówią prawdę o człowieku. Trudno odnaleźć prawdziwe uczucie w świecie, w którym wszyscy wokół widzą tylko piękną twarz - a przecież miłość patrzy nie oczami, lecz sercem. Żeby się o tym przekonać warto wybrać się na spektakl, który mimo poważnego przesłania obfituje w mnóstwo zabawnych i komicznych sytuacji.
 
Reżyseria: Izabela Karwot
Opracowanie plastyczne: Aleksandra Mrok-Rutkowska
Reżyseria światła: Tomasz Porembski
Muzyka: Jarosław Hanik
Czas trwania: 40 min
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj