GRY
 
 

Bajkowe lato w mieście IGRZYSKA KRÓLA

16-27.-07.2012r., Zastanawiasz się jak Twoje dziecko może ciekawie spędzić wakacyjny czas w mieście? Tego lata Kalimba Kofifi wychodzi naprzeciw wszystkim zapracowanym rodzicom, którzy poszukują w Warszawie twórczego i bezpiecznego wypoczynku dla swoich pociech.

kalimba
Wspólnie z ekspertami z Centrum Wspierania Rozwoju przygotowaliśmy bajkowe lato w mieście IGRZYSKA KRÓLA, czyli warsztaty pełne radosnego wypoczynku.

Zapewniamy:
• iście królewskie przygody i wyzwania, podczas których nie da się nudzić m.in. teatralne figle, sportowe igraszki, manualne fantazje, logiczne pląsy, nutkowe przygrywki i wiele, wiele innych;
• wypoczynek w przyjaznej, barwnej przestrzeni oraz na świeżym powietrzu (jesteśmy w sąsiedztwie wielkiego placu zabaw w Parku Żeromskiego); • wyjątkową atmosferę, którą pomoże nam stworzyć ulubienica dzieci – zawsze roześmiana pacynka Lidka;
• bezpieczeństwo (opiekę doświadczonych pedagogów, kameralną grupkę uczestników);
• autorski, bajkowy scenariusz zabaw rozwijający wyobraźnię i ducha współpracy!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat.

W królewskich igrzyskach będziemy brać udział od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00 (z możliwością dodatkowej opieki po zakończeniu warsztatów).
Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi: 65 zł za jeden dzień warsztatowy, 275 zł za tydzień lub 455 zł za dwa tygodnie warsztatów.
W cenę wliczone są wszystkie materiały warsztatowe, ciepły posiłek i napoje.

Dodatkowa opieka po zakończeniu części warsztatowej, czyli po godz. 15.00 (płatna 10 zł/h).

Zapisy już trwają!
Skontaktuj się z nami telefonicznie 889 713 989 lub mailowo zapisy@cwr.waw.pl.

O rozwój wyobraźni, artystyczne przygody oraz kreatywne gry i zabawy zadba:
Ania Walczak: pedagog, pedagog specjalny, plastyk Tworzy i prowadzi warsztaty dla dzieci i nauczycieli z zakresu rozwoju kreatywności dziecka, warsztaty międzykulturowe oraz zajęcia artystyczne dla osób z niepełnosprawnością. Od 7 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w ramach autorskich projektów społecznych. Obecnie także wolontariuszka w zespole szkół dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową.
Monika Prus – Głaszczka: pedagog, animatorka, trenerka, z zamiłowania geolog Pracuje jako wychowawca oraz kierownik kolonii i obozów letnich. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wolontariuszka oraz współautorka projektów społecznych o tematyce artystycznej i międzykulturowej. Obecnie pracuje także w Fundacji Edukacji Obywatelskiej w programie Szkołą Ucząca Się.

Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj