GRY
 
 

Bajkowe Niedziele w Centrum Kultury w Piasecznie

22.01,12.02,26.02,11.03, 25.03,15.04,13.05.2012r.,Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza dzieci na pełne atrakcji Bajkowe Niedziele.

 Centrum Kultury w Piasecznie
22 stycznia 2012
TEATR MEMA „ZAGUBIONY MIKOŁAJ” GODZ 16:00


Spektakl opowiadający o wróżce, która próbuje wprowadzić unowocześnienia w Świątecznej Wiosce. Lecz czy to będą zmiany na lepsze? Czy wszystkim się spodobają? Do świat już tylko jeden dzień, a Mikołaj gdzieś się zapodział! Elfia dziewczynka Mia postanawia go odszukać. Aby tego dokonać wędruje przez zaprzyjaźnione bajki. Okazuje się, że jej znajomość bajek jest przestarzała, bo tuż przed nią był w nich Mikołaj zmieniając los bajkowych postaci. Czy Mii uda się odnaleźć Mikołaja i czy dzieci dostaną prezenty… Spektakl oparty na książce “Świąteczne zamieszanie”.

12 lutego 2012
TEATR HORROREK „KOPCIUSZEK” GODZ 14:30 i 16:00

Chyba każdy zna los Kopciuszka, pięknej i pracowitej dziewczyny, która mieszka ze złą macochą i jej kochanymi córeczkami. Matka i siostry każą jej robić najcięższe prace domowe. Dziewczynka chodzi zawsze umorusana, dlatego przez innych nazywana jest Kopciuszkiem i nikt nie dostrzega jej urody . Mimo wszystko, zawsze jest szczęśliwa, pogodna, nie narzeka na swój los i marzy o wielkim szczęściu. Czy jej życie się odmieni? Wszystkiego dowiemy się przychodząc na spektakl.

26 lutego 2012
TEATR KUFFER „ZAJĄC WIERCIPIĘTA” GODZ 14:30 i 16:00


Ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających ludzkie cechy i przywary. Tytułowy bohater Zając Wiercipięta mieszka w lesie, gdzie spotka go wiele zaskakujących przygód. Poznamy pory roku. Dowiemy się jak ważna jest przyjaźń. Poznamy sowę, która uczy w leśnej szkole, motyla chwalipięta, który pożyczy Wiercipięcie swoje skrzydła, oraz komara, który uczy wszystkich gimnastyki. Na scenie pojawi się też wilk, ale czy uda mu się złapać zająca…? Przekonacie się o tym sami. 1

11 marca 2012
Zespół Muzyczny KOP „DYZIO I DODO RAZEM Z PRZYRODĄ” GODZ 14:30 i 16:00


Na Ziemię przybywa kosmita DODO z planety Dodolandowo. Zawiera przyjaźń z kotem o imieniu DYZIO, który na Ziemi pełni funkcję „Strażnika Przyrody”. DYZIO zapoznaje przybysza z urokami ziemskiej planety i pięknem otaczającej natury. Dzieci – razem z DODO – przyswajają sobie takie terminy, jak: przyroda, natura, środowisko i ekologia. Dowiemy się jak ważne jest szanowanie przyrody ,oraz dbanie o to co nas otacza. Przedstawienie utrzymane w tematyce pro-ekologicznej.

25 marca 2012
TEATR KUFFER „PRZYGODY KOZIOŁKA NIE MATOŁKA ” GODZ 14:30 i 16:00


Ta należąca do klasyki bajka jest tym razem opowiedziana w nieco inny sposób i przedstawia nam Koziołka w nowym świetle. Czy odmieniony bohater przypadnie Wam do gustu? Znany przez wszystkich i lubiany Koziołek w naszej bajce wcale nie jest matołkiem... Przeżywa zabawne i pouczające przygody. Wszystkiemu towarzyszy dużo śmiechu i muzyki. Mnóstwo barwnych postaci, wartka akcja. Interaktywny spektakl z udziałem wspaniałych aktorów wielokrotnie występujących już na naszej scenie- Anny , oraz Andrzeja Musiałów.

15 kwietnia 2012
TEN TEATR „RYTMONIADA” bajka z cyklu „ SZALONE KRÓLESTWO ” GODZ 16:00


Mieszkańcy Szalonego Królestwa, Paź Tryl i Smyczek organizują wspaniałe muzyczne zawody. Królowa ma być sędzią głównym, ale się nie pojawia. Czy Paź i Smyczek, oraz nadworna pianistka Dama Pauza poradzą sobie z tym problemem? Czy odbędzie się muzyczna Olimpiada RYTMONIADA….? . Gwarantujemy dobrą zabawę, zdrową rywalizację, emocje, śmiech i wspaniałą muzykę graną na żywo.

29 kwietnia 2012
TEATR ARKADIA „ JAŚ MAŁGOSIA I LAS CYFEREK” GODZ 16:00


Spektakl podczas którego tytułowi bohaterowie wędrują po lesie, poznają kilka leśnych zwierząt, oraz dowiadują się jak należy z nimi postępować. Podczas tej wyprawy Jaś i Małgosia, będą mieli wiele barwnych przygód, będą uczyli się liczyć, oraz dowiedzą się także jak ważne jest posłuszeństwo wobec rodziców. Przedstawienie interaktywne.

13 maja 2012
AGENCJA ARTYSTYCZNA APLAUZ „NIEZWYKŁA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA " GODZ 16:00


Dzieci, które siedzą razem w szkolnej ławce, ale zbytnio się nie lubią. Po jednej z lekcji zostają sami w klasie i z nudów zaczynają przeglądać atlas. Książka okazuje się być magiczna i zabiera dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata. Dzieci zwiedzą wiele bardzo ciekawych zakątków świata. Widzowie pomagają w ustalaniu drogi, wchodzą na scenę i aktywnie uczestniczą w podróży. Po spektaklu quiz z nagrodami dotyczący odwiedzonych miejsc, oraz malowanie buziek.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie niedzielnymi przedstawieniami dla dzieci w sezonie zimowym wprowadzamy dodatkową godzinę Bajkowych Niedziel. Przedstawienia będą się odbywały w dwóch godzinach 14:30 i 16:00 w dniach 12 lutego, 26 lutego, 11 marca i 25 marca.

Bilety do kupienia w dniu przedstawienia w godzinach od 13:45 do 14:15 oraz od 15:15 do 15:45. W pozostałych terminach tj 22 stycznia (ferie zimowe), 15 kwietnia, 29 kwietnia oraz 13 maja odbędzie się jedno przedstawienie o godz 16:00 .

Ilość miejsc ograniczona -maksymalna liczba widzów podczas jednego spektaklu to 140 osób. Dzieci siadają na poduszkach zamiast tradycyjnych foteli. Opiekunowie zajmują miejsca na krzesłach.
Cena: 10zł normalny (płacą dzieci) i 5zł ulgowy (płacą dorośli)

Piaseczno
Centrum Kultury ul. Kościuszki 49
więcej »
 
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (1 ocena)

1.0
Doładuj
Przeładuj