GRY
 
 

Bajkowe Podróże w restauracji Green Patio

29.01.2012r., godz.12:00–13:30 Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do restauracji Green Patio przy ulicy Nowogrodzkiej 47a w Warszawie na wyjątkowe i niepowtarzalne Bajkowe Podróże!

wars
Jest to inauguracja nowego cyklu niedzielnych spotkań  familijnych prezentujących unikalne bajki i baśnie z różnych kręgów kulturowych miedzy innymi z Japonii, Persji, Indii, Maroka, Burkina Faso i Ameryki Północnej.
(wstęp wolny).

Zwyczaj opowiadania bajek był dawniej popularny w każdej rodzinie dlatego też proponujemy kontynuację tej wspaniałej tradycji. Spotkania prowadzone będą przez Pana Michała Malinowskiego, charyzmatycznego i jednocześnie przyjaznego dzieciom Dyrektora Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści:
"Dzieci od wieków były jednymi z najwierniejszych odbiorców legend, bajek czy baśni. Wielopokoleniowe opowiadanie przy kominku, u stóp baobabów czy w indiańskiej wiosce rodziło poczucie wspólnoty i bliskości. Najmłodsi odkrywali wtedy swoje miejsce w długiej rodzinnej historii i marzyli, by kontynuować zasłyszaną opowieść. Gdy dorastali, zakładali własne rodziny i przekazywali historie o tajemniczych stworach, magicznych przedmiotach i odwiecznej walce dobra ze złem swoim dzieciom. Historia toczyła się nieustannie, wzbogacana doświadczeniami kolejnych pokoleń...".

Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 stycznia w godzinach 12:00 - 13:30, kolejne odbywać się będą cyklicznie co 2 tygodnie w dniach: 12.02., 26.02. i 11.03. w restauracji Green Patio przy ul. Nowogrodzkiej 47a w Warszawie. Bajkowe Podróże dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Wierzymy jednak, że zainteresują nie tylko Naszych najmłodszych Gości bowiem sztuka opowiadania  „Storytelling” otwiera przed każdym, kto jej doświadcza drzwi do: wiedzy, mądrości , wyobraźni, wrażliwości, kreatywności, ekspresji, przynależności do wspólnoty , jak i autentyczności.

Informacje o restauracji Green Patio:
Green Patio to wyjątkowe miejsce, w którym wyśmienite smaki łączą się z walorami prozdrowotnymi. Każde z dań  zostało opracowane przy współpracy dietetyka, aby było nie tylko pyszne, ale i odpowiednio skomponowane pod względem walorów odżywczych. Green Patio to świat potraw zdrowych, naturalnych i smacznych, ponieważ przygotowanych ze starannie dobranych, wartościowych produktów.
Green Patio to nie tylko smaczne i zdrowe potrawy, ale również atmosfera spokoju, relaksu, odprężenia. Czyli tak upragniony przez nas odpoczynek w codziennym biegu i stresie.

Green Patio
ul. Nowogrodzka 47a (obok TEATRu ROMA), Warszawa
tel.: (+48) 22 628 21 04
www.greenpatio.pl »

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj