GRY
 
 

"Bajkowy jest ten Świat" na scenie Teatru T.O.

22.01.2012r., godz.15.15 Teatr Otwarty T.O. zaprasza dzieci na przedstawienie.

Teatr Otwarty T.O.
Chciwa Łasica uwielbia opiewać w luksusy. Większość czasu poświęca na zapoznawaniu się z najnowszymi trendami. Pragnąc zrealizować marzenie o nowym futrze, zakłada w lesie cukiernię. Ogłasza rekrutację na najlepszego pikarza. Wkrótce cukiernia, za sprawą pracowitego Lisa- cukiernika zyskuje coraz większą rzeszę stałych klientów. Lis ciężko pracuje a Łasiczka wszystkie dochody przeznacza na najnowsze kreacje, zapominając o wynagradzaniu wysiłków dzilnego pracownika. Bohater wkrótce zyskuje pomocników z widowni, ktorych ma zamiar przyuczyć zawodu. Ma co do nich jednak inne plany, niż oczekiwałaby tego jego pracodawczyni. Czy zemsta Lisa będzie równie slodka jak ciasteczka wypiekane w cukierni? Cóż pocznie Łasica gdy utarci cennego pracownika? Może zrozumie wreszczie, że bez pracy nie ma kołaczy?

Spekatkl oparty jest na zapomnianych, aczkolwiek niezwykle wartościowych utworach poezji dla najmłodszych. Forma iście dziecięca lecz morał, płynący z tej opowieści ma całkowicie uniwersalne znaczenie. całość odbywa się w baśniowym, zaczarowanym lesie, którego mieszkańcy- zwierzaki posiadają ludzkie umiejętności i wraz z dziećmi wypiekają z masy solnej smakołyki, radośnie przy tym podśpiewując.

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, Poznają kulisy teatru.

PRZEDSTAWIENIE ODBĘDZIE SIĘ W NA SCENIE TEATRU T.O. W KINOTEATR WRZOS UL. ZAMOYSKIEGO 50, Rezerwacja: tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881, rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

www.teatrto.art.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj