fot. Materiały prasowe

Bajkowy weekend w krakowskiej Galerii Bronowice

Gry i zabawy językowe w towarzystwie bohaterów kolorowych książeczek oraz teatrzyk dla najmłodszych to propozycja Galerii Bronowice dla dzieci na najbliższy weekend 20-21.09.2014. W sobotę odbędą się bezpłatne lekcje języka angielskiego, a w niedzielę - spektakl „Wilk i Zając na wakacjach”.
fot. Materiały prasowe
 20 września, sobota:
Bezpłatne zajęcia języka angielskiego będą świetną okazją do poznania nowych słów i struktur gramatycznych, jak i dobrej zabawy. Lektorzy zabiorą najmłodszych do zaczarowanego świata bajek. Wraz z bohaterami kolorowych książeczek, dzieci będą dyskutować, śpiewać, tańczyć, rysować, a przede wszystkim oswajać się z językiem angielskim.
Gry i zabawy językowe z Berlitz Kraków odbywają się w każdą sobotę do 11 października w godzinnych blokach: od godz. 10 do 11 dla dzieci w wieku 4-7 lat oraz od 11 do 12 dla dzieci w wieku 8-12 lat, w lokalu „Kreatywna Planeta” - na 1 piętrze Galerii.

Czytaj też: Angielski dla przedszkolaka

21 września, niedziela:
Zły Wilk i rezolutny Zając, główni bohaterowie zabawnego rosyjskiego filmu animowanego „Nu, pogodi!”, po raz kolejny zabiorą najmłodszych w niesamowitą przygodę. Tym razem dzieci będą mogły przekonać się, z jakimi wakacyjnymi perypetiami spotkali się Wilk i Zając oraz czy potrafią spędzić urlop bez siebie. Spektakl, pełen komicznych sytuacji i humoru słownego, będzie nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale i nauki właściwych wzorców zachowań. Zapowiada się wesoło, kolorowo i jak zawsze – interaktywnie.
Teatrzyk „Wilk i Zając na wakacjach” odbędzie się w niedzielę 21 września o godz. 16 w strefie relaksu na parterze Galerii. Potrwa około 40 min.

Wszystkie zajęcia w Galerii Bronowice są bezpłatne.
Adres Galerii Bronowice: ul. Stawowa 61, Kraków.

Polecamy: Pierwszy raz w teatrze
Redakcja poleca: Jak zachęcić dziecko do nauki angielskiego? - film
Co możemy zrobić, żeby zachęcić nasze dziecko do nauki języka angielskiego? Odpowiada nauczyciel z British Council.

Ocena (1 ocena)

6.0

Zobacz także

Popularne tematy