Bakusiowo jako Arielka
fot. YouTube/Baku Family

Bakusiowo jako Arielka w nowej piosence z „Małej Syrenki”!

Czy znowu będzie wielki hit? Na kanale Baku Family pojawił się właśnie nowy utwór – to cover przepięknej piosenki z „Małej Syrenki” Disneya!
Aleksandra Zaborowska
Bakusiowo jako Arielka
fot. YouTube/Baku Family
Malwina Bakalarz, czyli youtuberka i wokalistka znana jako Bakusiowo, często nagrywa covery znanych utworów, w których zmienia teksty, aby opowiadały o realiach z życia mamy maluchów. Sama Bakalarz jest mamą dwójki dzieci – Mileny i Mateusza. Teraz jednak na kanale pojawił się klasyczny cover pięknego utworu z disnejowskiej bajki o Arielce – „Naprawdę chcę”.

Bakusiowo jako morska księżniczka Disneya

Tym razem obyło się bez zmian w tekście, a wokalistka postawiła na wierne odwzorowanie oryginału. Choć fanki były zaskoczone, że produkcja youtuberki nie opowiada o domowych peryferiach, w komentarzach pełno jest pochwał i próśb o kolejne nagrania kultowych piosenek Disneya. Bakalarz zapowiedziała, że wcieli się w kolejną księżniczkę, jeśli film zdobędzie 30 tysięcy polubień w serwisie YouTube. Trzymamy kciuki!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy