Bakusiowo jako Arielka
fot. YouTube/Baku Family

Bakusiowo jako Arielka w nowej piosence z „Małej Syrenki”!

Czy znowu będzie wielki hit? Na kanale Baku Family pojawił się właśnie nowy utwór – to cover przepięknej piosenki z „Małej Syrenki” Disneya!
Aleksandra Zaborowska
Bakusiowo jako Arielka
fot. YouTube/Baku Family
Malwina Bakalarz, czyli youtuberka i wokalistka znana jako Bakusiowo, często nagrywa covery znanych utworów, w których zmienia teksty, aby opowiadały o realiach z życia mamy maluchów. Sama Bakalarz jest mamą dwójki dzieci – Mileny i Mateusza. Teraz jednak na kanale pojawił się klasyczny cover pięknego utworu z disnejowskiej bajki o Arielce – „Naprawdę chcę”.

Bakusiowo jako morska księżniczka Disneya

Tym razem obyło się bez zmian w tekście, a wokalistka postawiła na wierne odwzorowanie oryginału. Choć fanki były zaskoczone, że produkcja youtuberki nie opowiada o domowych peryferiach, w komentarzach pełno jest pochwał i próśb o kolejne nagrania kultowych piosenek Disneya. Bakalarz zapowiedziała, że wcieli się w kolejną księżniczkę, jeśli film zdobędzie 30 tysięcy polubień w serwisie YouTube. Trzymamy kciuki!

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy