Bakusiowo śpiewa kolędę
fot. Instagram

Bakusiowo śpiewa NAJPIĘKNIEJSZĄ kolędę z mężem (i kimś jeszcze!). „Popłakałam się”

Malwina Trzcińska-Bakalarz zaskoczyła fanów kolejnym nagraniem, tym razem w wersji świątecznej! Tuż przed Bożym Narodzeniem w sieci pojawił się teledysk do kolędy śpiewanej przez blogerkę i... jej męża. Bakusiowo wybrała przepiękny utwór, warto posłuchać!
Magdalena Drab
Bakusiowo śpiewa kolędę
fot. Instagram
Bakusiowo nagrała kolejną piosenkę, którą internauci już zdążyli okrzyknąć najpiękniejszą kolędą. Na Istagramie blogerka pochwaliła się krótkim zwiastunem nagrania, na którym śpiewa utwór „Mario, czy ty wiesz”, a towarzyszy jej... mąż. I nie tylko − warto posłuchać kolędy do końca!

Bakusiowo śpiewa kolędę

Znana z zabawnych parodii muzycznych hitów autorka bloga Bakusiowo zachwyciła fanów nowym nagraniem. Tym razem zaśpiewała kolędę − tak piękną i wzruszającą, że słuchający jej fani mają „ciarki na plecach i łzy w oczach”. Ale to nie koniec niespodzianek. Malwina namówiła do współpracy swojego męża, który wraz z nią próbuje sił w roli piosenkarza. 

„AAA! Nadal nie wierzę, że udało mi się go do tego namówić🤩😍 Prezent gwiazdkowy od Maćka - Mario, czy Ty wiesz zaśpiewał razem ze mną😍😍😍” − napisała szczęśliwa Bakusiowo pod postem na Instagramie.

„Wzruszyłam się. Pięknie, głos i wykonanie”, „Popłakałam się” − przyznają fani blogerki w mediach społecznościowych. 

Koniecznie posłuchajcie tego przejmującego utworu w całości. Na końcu do uroczego duetu dołączył ktoś jeszcze!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy