GRY
 
 

Bal Jesiennych Liści w Muzeum Zabawek i Zabawy

28.09.2012r., godz.16- 19 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na Bal Jesiennych Liści organizowany wspólnie przez Kawkę Zabawkę i Muzeum Zabawek i Zabawy.

wydarzenia
fot. Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Jeśli nie lubisz jesieni, lub uważasz że jest ona smutna i szara, to pozwól, że pokażemy Ci, iż wcale taka być nie musi.

wstęp wolny

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą torba liści, będą one przydatne w trakcie imprezy. Dodatkowo osoby przebrane w jesienne stroje otrzymają specjalne nagrody.
Ponadto każdy uczestnik zabawy będzie mógł zmierzyć się w wielkim grzybobraniu, wspólnie ozłocimy jesienne drzewo, chętni będą mogli poddać się jesiennej metamorfozie, będziemy uczyli się  „szarlotkowego” tańca. Wszyscy będą uczestniczyli w rywalizacji o tytuł „jarzębinowego” króla i królowej. Na koniec naszej zabawy, aby tradycji stało się zadość i jesień została godnie powitana, odbędzie się walka na liście- „ jesienne liściaste tornado”.
Dla wszystkich aktywnie uczestniczących w balu zarówno małych jak i tych większych przewidujemy nagrody.
 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj