GRY
 
 

Bananowy konkurs

Bananowy konkurs rozstrzygnięty! Zobacz listę laureatów.

Drodzy rodzice!

Oto lista osób nagrodzonych w bananowym konkursie.
Nagrodę główną (maskotka Hortona + zestaw naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego) otrzymują:
marielu, sampo21, martaaa, Justyna5454, martul, Aleksk21, 2 szkraby, kogucik, Lusterko, pinkmause, mamaSylwia, anneczka22, MADZINKA, tashelka, kamcia1981, apoccalipsa, katarina05, MJane, animavilis, jarjarbinks, crayon, komarka, madzianix, justunia1, bea24wawa, Aneta 14E, Goonia, ambro, Kasiołek, Zorro.
Nagrodę pocieszenia (maskotka Hortona) otrzymują:
pieszczany, aniela12315, bruttina, ewikewik, ksiula, tomasam, cohenna, GosiaInuszka, laurence, marzenka77, dzo83, magdageo, antomi, kiniakinia2, 2marysia, kosztelka, amelka1808, pamal73, renya, privatedo.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach na naszym forum.

Serdecznie pozdrawiamy!
Redakcja


Na wszystkich miłośników familijnego kina, głównie najmłodszych, od 11 kwietnia czeka w kinach zabawna superprodukcja wytwórni 20th Century Fox - „Horton Słyszy Ktosia!”. Zamieszkujący dżunglę bohaterowie filmu, którzy z pewnością zyskają ogromną popularność wśród dzieci, pojawią się także na bananach Chiquita. Tym sposobem, oprócz dawki zdrowia i humoru, Chiquita oferuje świetną zabawę i liczne atrakcje szczególnie dla dzieci, ale także dla całej rodziny.

Już dziś w naszym konkursie możecie otrzymać super nagrody dla swoich pociech. Aby je zdobyć, wystarczy wejść na nasze forum i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego banany są żółte i zagięte? Za najbardziej oryginalne uzasadnienia przyznamy nagrody: 30 sztuk maskotek Horton wraz z zestawem naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego (format A4). Dodatkowo przyznamy 20 maskotek Hortona jako nagrody pocieszenia.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Bananowy konkurs >>

Banany - zdrowa i smaczna inspiracja
Najcenniejsza w owocach jest naturalność. Banany Chiquita to najświeższa i najzdrowsza z możliwych przekąsek. Owoce te łącza w sobie wiele walorów. Są idealną dawką szybko przyswajalnej energii, potasu, magnezu, witaminy B oraz błonnika, niezbędnych do rozwoju dzieci. Dostępne cały rok, idealnie nadają się do zabrania na piknik, wycieczkę, przekąskę uzupełniającą energię po wysiłku fizycznym lub umysłowym, a także jako drugie śniadanie do szkoły.

O nowym filmie „Horton słyszy Ktosia!”
To kolejny, animowany film dla całej rodziny. Jest to zabawna i wzruszająca opowieść, która przenosi widza do niezwykłego świata – świata, którego nie można zobaczyć, ale można usłyszeć. Jeśli tylko uważnie się słucha…


Zasady konkursu:
1. Bananowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 30 najbardziej oryginalnych odpowiedzi, które nagrodzimy maskotką Hortona wraz z zestawem naklejek na ścianę.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 11 kwietnia do 24 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 28 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Partner konkursu:

Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj