Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

4moms, Wózek spacerowy Origami (4Moms)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Wózek spacerowy Origami firmy 4moms to wózek o wielu możliwościach. Nie tylko bezpiecznie przewiezie dziecko podczas spaceru, ale również doładuje telefon, zmierzy temperaturę, prędkość, zliczy kilometry i czas przebyty na spacerze. Lista jego możliwości jest znacznie dłuższa. 
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu składania i rozkładania wózka, możemy spokojnie zająć się dzieckiem - wystarczy tylko jeden przycisk, by wózek się złożył lub rozłożył. 
Wyposażony jest w światła drogowe, wyświetlacz LCD i generator, który ładuje się podczas poruszania się.  Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia zestawu 3w1 z gondolą i fotelikiem samochodowym Graco Junior Baby (trzeba je dokupić osobno).
Wózek ma wiele skrytek - uchwyty na kubek, poręczne kieszenie i dużą odpinaną torbę. Dodatkowo można dokupić: wymienne wkładki do siedziska, torbę z ładowarką do telefonu, adapter do fotelika Graco Junior Baby, gondolę dla dziecka od urodzenia.
Wózek polecany jest dzieciom od 6. miesiąca życia (z opcjonalną gondolą od 1. dnia życia), ważącego do 18 kg. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy feedo.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 3900.00 zł
Marka:4Moms
Kategoria:Spacerówki
2016-03-18

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: