Golamir 2Act (Aboca)

0 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Golamir 2Act łagodzi ból i podrażnienie, chroniąc błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Jest dostępny w dwóch wersjach: w postaci tabletek i sprayu. Wskazany jest w przypadkach bólu gardła, które mogą być wywołane przez czynniki zewnętrzne (wirusy, bakterie, alergeny, dym, smog, kurz). Dzięki swojemu mechanizmowi działania Golamir 2Act może być stosowany także w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza.

Golamir 2Act - jak działa?

Golamir 2Act, dzięki swojemu roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie.

ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery, o podwójnym działaniu:

  • chroni powierzchnię błony śluzowej;
  • normalizuje błonę śluzową.

Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej mają działanie odświeżające. Produkt nie zawiera glutenu i ma przyjemny smak.

Występuje w postaci tabletek i sprayu (w wersji z alkoholem lub bez). Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Golamir 2act spray bezalkoholowy może buc podawanu u dorosłych i dzieci powyżej 1. roku zycia.

Zaleca się aplikowanie do jamy ustnej i gardła:

  • 4 rozpyleń do 4 razy dziennie u dzieci (od 1. do 6. roku życia)
  • 4 rozpyleń do 8 razy dziennie u dorosłych i dzieci (powyżej 6. roku życia)

Opinie

DODAJ OPINIĘ