• Dodano 48,944 produktów
  • Napisano 186,709 opinii
  • 161,327 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Test ciążowy płytkowy Ultra Czuły ACON 10mlU/ml (Acon)

4.5/5 na 16 recenzji
4,5
19% kupi ponownie

Opis:

Test ciążowy ACON ULTRA CZUŁY jest łatwy zarówno w użyciu jak i odczytaniu wyniku. Można go zastosować już w pierwszym dniu, w którym nie wystąpiła spodziewana miesiączka. Test jest wykonywany poprzez przytrzymanie końcówki absorbującej w strumieniu oddawanego moczu lub zanurzeniu w moczu zebranym wcześniej do pojemnika. Wynik jest interpretowany na podstawie pojawienia się barwnych linii. Dwa czerwone prążki oznaczają wynik pozytywny, a jeden - negatywny. Test ciążowy ACON ULTRA CZUŁY jest dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju.

Cena:

  • 1.00 szt 14.00 zł
Marka:Acon
Kategoria:Testy ciążowe
2010-02-10

Opinie (16)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

senioritka
2010-05-09

NAJLEPSZY TEST CIĄŻOWY !!!!

Ten test jest rewelacyjny! Robiłam ten test w dniu spodziewanego okresu i wyszły dwie kreski.Chcąc upewnić się,że to nie pomyłka pobiegłam po drugi test do apteki i zakupiłam test innej już firmy. Niestety rozczarowałam się,test wyszedł negatywnie,potem następny po tygodniu także nie pokazał ciąży. Z czasem okazało się,że jest o wiele czulszy od innych i dlatego pokazał ciąże o wiele wcześniej od innych.POLECAM!!!

ZALETY:

bardzo czuły estetycznie wykonany

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Testy ciążowe

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Testy ciążowe