Skylanders Superchargers (Activision / CDP.pl)

3.5/5 na 3 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Kolejna część popularnej gry Skylanders Superchargers oferuje bogatą, opartą na wciągającej fabule rozgrywkę. Nastaw się na przygody zarówno piesze, jak i za sterami różnych pojazdów, pojedynki, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – wszystko w intrygującym i różnorodnym świecie.
W grze pojawia się zupełnie nowa klasa bohaterów, których wyposażono w potężne ataki, nową broń i własne ruchy. SuperChargers mają również specjalne umiejętności do wykorzystania w grze, które pomogą Mistrzom Portali pokonać Kaosa. 
Pojawi się dwadzieścia nowych zabawek SuperChargers oraz 20 nowych zabawkowych pojazdów. Zaraz po włączeniu gry można wybrać zupełnie nowy tryb wyścigów (Racing Mode), który łączy w sobie wyścigi najwyższej klasy oraz walkę – a wszystko to wzbogacone o różne zagrożenia, nagrody, bonusy i wiele innych. Możliwość gry w trybie multiplayer.
Dostępne na: komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz PlayStation®4 System gier wideo i rozrywki Xbox 360™ i Xbox One™ firmy Microsoft System Nintendo Wii U™ Systemy Nintendo Wii™ oraz Nintendo 3DS™

  • Cena:
  • 1.00 ml 260.00 zł
2015-10-06

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców