Lutezan Premium, suplement diety (Adamed)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Lutezan Premium to suplement diety, który oprócz specjalnie dobranej kompozycji karotenoidów (luteiny i zeaksantyny), zawiera ekstrakt z aronii czarnej, który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz witaminy i minerały ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) zawarty w Lutezan Premium, przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie.
Lutezan Premium zawiera:

Ekstrakt z owoców aronii czarnej (Aronia melanocarpa), który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy OMEGA 3 (EPA i DHA), które występują w siatkówce oka. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).
Luteinę i zeaksantynę, które są naturalnymi karotenoidami wchodzącymi w skład barwnika plamki żółtej.
Witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witaminę E pomagająca w ochronie komórek przed stresem oksydacyjny.
Cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Selen wspierający antyoksydacyjne procesy w komórkach.
Miedź pomagająca w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Gdzie można kupić: www.aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 60.00 ml 41.00 zł
Marka:Adamed
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2017-06-26

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: