Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Aromactiv, krople (Aflofarm)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Aromactiv krople to kompozycja 5 olejków eterycznych (eukaliptusowego, sosnowego, miętowego, rozmarynowego, z drzewa herbacianego) oraz mentolu wykazują działanie rozgrzewające oraz pomagają usunąć objawy zmęczenia.  Olejki eteryczne zawarte w kroplach korzystnie wpływają na drogi oddechowe, przynosząc ulgę i ułatwiając swobodne oddychanie.
Dawkowanie:
Krople przeznaczone są dla osób dorosłych. Do użytku zewnętrznego. Masaż rozgrzewający: 1-2 krople zmieszać z ok. 10 ml  oliwki  i rozprowadzić delikatnie na skórze. Kąpiel: stosować nie więcej niż 3 krople do kąpieli.
Uwagi:
Nie stosować u osób z chorobami alergicznymi układu oddechowego, chorujących na astmę lub krztusiec. Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu.

  • Cena:
  • 10.00 ml 8.00 zł
Marka:Aflofarm
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2010-10-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Linomag Maść marki Ziołolek

Linomag Maść (Ziołolek)

Preparaty na wz...

(1)
65.079365079365% kupi ponownie